Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dachował audi na przydrożnym polu, trafił do szpitala. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania

W minioną sobotę w miejscowości Sławatycze-Kolonia doszło do dachowania pojazdu osobowego na przydrożnym polu. Kierujący pojazdem trafił do szpitala. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 14:30 w miejscowości Sławatycze-Kolonia w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego na przydrożnym polu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 53-letni mieszkaniec gminy Tuczna, na łuku drogi krajowej stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze. Następnie pojazd dachował na polu.

W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalili, że 53-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Został również pobrana od niego krew na zawartość alkoholu w jego organizmie. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

  1. Kierujący starszy od auta.

    • Franiu… ja od swego autka jestem starszy ponad 10 razy, ale powiadam ci zaprawdę, że to ja nad nim panuję, a nie odwrotnie.
      I zarówno mój post jak i twój, nijak się mają do tego o czym napisano w artykule.

  2. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

    I tak jak przy innym dachowaniu i jeździe bez uprawnień, najbardziej mi się podoba to, że jest wina i natychmiastowa kara

Z kraju