690 680 960

Dachował audi na przydrożnym polu, trafił do szpitala. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania

W minioną sobotę w miejscowości Sławatycze-Kolonia doszło do dachowania pojazdu osobowego na przydrożnym polu. Kierujący pojazdem trafił do szpitala. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 14:30 w miejscowości Sławatycze-Kolonia w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego na przydrożnym polu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 53-letni mieszkaniec gminy Tuczna, na łuku drogi krajowej stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze. Następnie pojazd dachował na polu.

W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalili, że 53-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Został również pobrana od niego krew na zawartość alkoholu w jego organizmie. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

 1. Kierujący starszy od auta.

  • Franiu… ja od swego autka jestem starszy ponad 10 razy, ale powiadam ci zaprawdę, że to ja nad nim panuję, a nie odwrotnie.
   I zarówno mój post jak i twój, nijak się mają do tego o czym napisano w artykule.

 2. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  I tak jak przy innym dachowaniu i jeździe bez uprawnień, najbardziej mi się podoba to, że jest wina i natychmiastowa kara

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas