690 680 960

Czyścił rozrzutnik obornika. Rolnik został wciągnięty przez maszynę

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj w powiecie bialskim. W trakcie prac porządkowych mężczyzna został wciągnięty przez adapter rozrzutnika. Poszkodowany trafił do szpitala.

Sprzyjająca pogoda sprawia, że niektórzy rolnicy intensywnie przygotowują się do rozpoczęcia prac polowych. Niestety notowane są już pierwsze wypadki. Do jednego z nich doszło w środę przed południem w miejscowości Piszczac w powiecie bialskim.

Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o mężczyźnie wciągniętym przez rozrzutnik obornika. Zdarzenie miało miejsce na terenie jednego z gospodarstw. Na miejsce skierowano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

W międzyczasie na pomoc uwięzionemu w adapterze rozrzutnika mężczyźnie ruszyli jego najbliżsi. Udało im się go uwolnić, po czym poszkodowanym zajęli się ratownicy medyczni. Został on przetransportowany do szpitala. Jak nam przekazano, życiu poszkodowanego nie zagraża niebezpieczeństwo.

(fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne)

16 komentarzy

 1. bo trza gownorozdrabniak bylo wylaczyc

 2. Kolejny inteligentny, który czyści maszynę przy włączonym napędzie. Tyle się o tym mówi, tyle się o tym piszę, ale nie – somsiada nie wciągnęło to i mnie nie wciągnie…

  • Co tam somsiad. On tak zawsze robił i było dobrze. Co za tępak pospolity.

 3. Jasny Gwint !!!

  Życiu poszkodowanego nie zagraża niebezpieczeństwo… bardzo ciekawe sformułowanie… facet prawie w nawóz zamieniony, być może nigdy nie będzie, ani sam chodził, może nawet samodzielnie siusiu nie móc zrobić, ale, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

  • Co innego stracić życie a co innego zostać kaleką.

   • Dziadek ze Slamsowa

    Jak tak czasami obserwuję tych, którym oczywiście, warto pomagać, to myślę, że dla nich lepsza byłaby śmierć niż uporczywe leczenie.
    Przynajmniej ja nie chciałbym miesiącami, czy nawet latami leżeć we własnych odchodach (bo znając moją rodzinę, pampersa brzydziliby się dziadkowi wymienić) i czekać, w bólach z odleżynami, na śmierć.

 4. Mecenas Mokebe

  Bo to zdjęcie ilustracyjne jest

 5. Poziom komentarzy tradycyjnie na poziomie reklam umieszczonych na tym portalu…

 6. a trzeźwy był???

 7. Pewnie go pochwycił wom.

  • Czy sam wałek, czy maszyna – to już kwestia wtórna.
   WOM nie powinien się obracać w trakcie prowadzenia jakichkolwiek prac w jego pobliżu…

 8. Było-nie było śmierdząca sprawa.
  Teraz rozrzutniki do nawozu, za chwilę siewniki, potem kombajny, młockarnie… wszystko dybie na życie biednych rolników, którym żal pół minuty, żeby wyłączyć napęd.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!