Czwartkowe spotkanie Lubelskich Klasyków Nocą i nie tylko (zdjęcia)

W czwartek miłośnicy starych pojazdów i nie tylko zjechali na spotkanie, które cyklicznie odbywa się na parkingu Areny Lublin. Był pojazdy stare i te nieco młodsze, motocykle oraz spora liczba pasjonatów motoryzacji.

Spotkania Lubelskich Klasyków Nocą, odbywające się już od wielu lat, na dobre wpisały się w kalendarz imprez motoryzacyjnych Lublina. Na cyklicznych spotach goszczą pojazdy mające po kilkadziesiąt lat, tak te na dwóch, jak i na czerech kołach.

Oprócz tego przyjeżdżają miłośnicy nieco młodszych aut, tych bardziej lub mniej tuningowanych. W tym wszystkim chodzi o dobrą zabawę, wymianę doświadczeń, a przede wszystkim zaprezentowanie swoich pojazdów.

Syrenki, maluchy, trabanty, fiaty, warszawy i inne cacka na czterech i dwóch kółkach goszczą zazwyczaj pod Areną Lublin. Tak też było i wczoraj, zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. Wielce Czcigodny Jego Ekscelencja Franio z Abramowic

  Większość tych kaszlaków i cieniasów powinna pójść do huty! To nie są żadne klasyki tym bardziej samochody, są to wyroby samochodowo podobne Porsche 911, Ford Mustang, Citroen DS, Mazda RX-7, Nissan 300ZX. To są samochody i pełno wartościowe klasyki, a nie polskie paździerze kopiowane od włochów.

 2. a gdzie Delorian ?

 3. A czy coś się na nich wydarzyło?

 4. Znowu bydło ryczało i strzelało z tłumików w centrum miasta po 12 w nocy.I oczywiście Mini Cooper w roli głównej.Na policji jest spora ilość filmów z wyczynami tego Cooera w Wydział do Spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

  • Nie sądziłem ze wracanie w nocy do domu po pracy to przestępstwo, ale jak widać niektóre taborety zamiast spać wolą wymyślać sobie, bo życie jest za nudne dla nich ,trzeba było zamieszkać na wsi a nie w centrum miasta to byś miał cisze, dla sprostowania to o 12 w nocy jechałem sam i spokojnie więc skoro pan słyszy głośne auto to nie zawsze musi być moje, pozdrówki z podłogi taborecie

   • Tylko nie na wsi. Tam lubelskich konfidentów nie trzeba!

   • .Wysłać ci filmik jak zapierd…ponad 100km/h wyprzedając auta przed przejściem dla pieszych na podwójnej ciągłej koło delikatesów Społem na Narutowicza.

   • Masz racje że z podłogi z metra cięty gnyku.Radze ci nie szalej po Narutowicza swoim pokracznym wykurczem z rejestracją za szybą bo już masz przes…

   • Mieszkaniec centrum

    Ze wsi to ty pochodzisz cham ze wsi wyjedzie ale wieś z chama nigdy,człowiek ma racje ja też widziałem nie raz jak dodajesz gazu i strzelasz jak niedorozwinięty tłumikiem tak aż szyby dzwonią pędząc ponad 100km/h. ale jak widać przyszła kryska na Matyska.Ja bym cie złapał położył twój pusty łeb przy rurze wydechowej twojego MINI i strzelił parę razy,

  • ale piecze wagina ze ktoś ma, a sam konfident to pewnie co rano na mpk 🙂

   • Koniec z głośnymi wydechami. Regulacje Unii Europejskiej sprawią, że każdy, nawet sportowy pojazd, będzie wyciszony. Przepisy wejdą w życie w lipcu 2022.

 5. Kraszan Bhamaradżanga

  A ile $ taki Mercedesa kosztować?

 6. Anna Maria Czopek

  Szybcy i wściekli: Strucel Drift

 7. Klasyków to tam za wiele nie było, a jeśli ktoś uważa pierdzikółko zwane maluchem czy poloneza (haha!) za klasyka to chyba powinien zobaczyć fotorelacje lub najlepiej pojechać na taki spot do Szwecji, Niemiec czy Holandii, tam jakby zobaczyli te „klasyki” to by chyba ludzie ze śmiechu nie wyrobili, nie wspominając już o tym, że to coś by tam nie wjechało nawet. I pytanie do arka, czy dla ciebie gościu kupno starego mini na przelotowym wydechu to szczyt ambicji i możliwości? Jeśli tak to pozostaje tylko współczuć i życzyć powodzenia w życiu. A i wagina to może piec twoją dziewczynę, o ile w ogóle ją masz. 🙂

 8. ale wy głąby jesteście

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych