Piątek, 29 marca 202429/03/2024
690 680 960
690 680 960

Motor Lublin wygrał z Hutnikiem Kraków 3:0. Wypowiedzi pomeczowe (wideo)

We wczorajszym meczu na Arenie Lublin Motor Lublin odniósł zwycięstwo nad Hutnikiem Kraków. Wszystkie bramki w meczu padły w drugiej połowie. Dwa razy do krakowskiej bramki trafił Daniel Świderski.

W 14. kolejce sezonu 2020/21 II ligi Motor Lublin wygrał 3:0 na własnym stadionie z Hutnikiem Kraków. Do przerwy w meczu nie padły żadne bramki, natomiast tuż po rozpoczęciu drugiej połowy wynik otworzył Tomasz Swędrowski.

Z kolei w końcówce spotkania dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Daniel Świderski. Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu drużyn oraz pomocnika Motoru, Kamila Kumocha.