Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Cztery osoby odpowiedzą za uprowadzenie i pobicie 18-latka

Policjanci z Lublina zatrzymali cztery osoby do sprawy pozbawienia wolności i pobicia 18-latka przy użyciu niebezpiecznego narzędzia. Sprawcy grozili mu wywiezieniem do lasu i zabójstwem. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z VII komisariatu w Lublinie ustalili, że wszystko zaczęło się od wizyty u 18-latka jego byłej dziewczyny i koleżanki. Młode kobiety zaprosiły 18-latka na piwo.

W trakcie podróży w kierunku Lublina do samochodu dosiadło się dwóch mężczyzn, którzy od razu zaczęli być agresywni wobec 18-latka. Jeden z nich zaczął mu grozić wywiezieniem do lasu i zabójstwem. Sprawcy zawieźli 18-latka w okolice wąwozu w dzielnicy Czuby. Tam kazali mu wysiąść z samochodu i zaczęli go bić. Jeden ze sprawców rozbił mieszkańcowi gminy Jabłonna butelkę na głowie.

Kryminalni ustalili dane napastników i zatrzymali ich. To czworo mieszkańców Lublina i powiatu lubelskiego w wieku od 18 do 29 lat. Podczas czynności jedna z zatrzymanych okłamała policjantów mówiąc, że miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Jak się okazało 18-latka kłamała, bo szukała pretekstu, aby nie trafić do aresztu.

Podejrzani usłyszeli zarzuty bezprawnego pozbawienia wolności i pobicia przy użyciu niebezpiecznego narzędzia. Na wniosek śledczych trafili do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności

(fot. Policja)

10 komentarzy

  1. głosujcie na PIS

  2. Ale janusze, tak jak z lubartowskuej we 4 na jednego a jak osobuscie spotkasz to kon ucieka

  3. hahaha to sobie posiedzą , ciekawe czy pod celą będą tacy fifarafa

  4. 80% młodych ludzi takich jest. Nie ma znaczenia czy studenci czy Lubartowska. Podobny system wartości, podobny język, podobny sposób spędzania wolnego czasu.

  5. Butelką rozwalili mu łeb czyli jaką plastikową czy szklaną.Niech spoczywa.

  6. Czyżby ul.Wyżynna znowu zaczęła się bawić bo widać na osiedlu coraz więcej ich jest, strach tamtędy chodzić

  7. Dyszkę dostać bo im się nudziło, piękne

  8. Czy trafili do aresztu młodzi Czeczeńcy , którzy pobili chłopaka w Zamościu?

  9. Nie do aresztu!!!!!! Nie mam zamiaru dalej utrzymywać ***!!!!! Najpierw 500+, później więzienie…. i tak całe życie. Otworzyć ciężkie roboty i batogiem gnać do pracy. Koniec utrzymywania ze środków publicznych patoli i cwaniaków.

Wiadomości z info112