Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie quada z motocyklem. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W niedzielę w miejscowości Krasówka na drodze gruntowej doszło do czołowego zderzenia quada z motocyklem. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił mężczyzna kierujący jednośladem.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 15.00 w miejscowości Krasówka w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu quada z motocyklem. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Nieprawidłowe wymijanie

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący quadem 20-latek, na łuku drogi gruntowej zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka motocyklem. W chwili zdarzenia młodzieniec przewoził pasażerkę. Prawdopodobną przyczyną zderzenia pojazdów było nieprawidłowe wymijanie. Motocyklem kierował 47-latek, który w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

Apel o rozwagę

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę na drodze i dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów i warunków drogowych. Pamiętajmy, że motocykliści obok rowerzystów i pieszych to „niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Są oni najbardziej narażeni na tragiczne skutki zdarzeń drogowych.

Czołowe zderzenie quada z motocyklem. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Czołowe zderzenie quada z motocyklem. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

2 komentarze

  1. Kładziarze to najgorszy z najgorszych sort kierowców.

  2. … cisza nastała , słychać śpiew ptaków w lesie a nie ryk motogłupków … tak ma być

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112