690 680 960

Czołowe zderzenie mercedesa ze skodą w środku miasta. Dwie osoby są ranne (wideo, zdjęcia)

Po południu na jednej z ulic w Puławach miało miejsce czołowe zderzenie dwóch aut. Na pomoc poszkodowanym przyleciała załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 15 na ul. Gościńczyk w Puławach. W rejonie skrzyżowania z ul. Filtrową zderzyły się dwa samochody osobowe: mercedes i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca mercedesa poruszając się ul. Gościńczyk z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni. W wyniku tego doprowadził do zderzenia ze skodą, której kierowca poruszał się z naprzeciwka.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Kierowców obu aut przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

(fot. wideo nadesłane – Cezary)

9 komentarzy

  1. Tak się zastanawiam co wyście na tych 58 zdjęciach pokazali ????? Wystarczyło by wstawić dwa może trzy ale rzeczowe a nie napierdzielic bezsensownych fotek ……tak tak wiem , sporo reklam się zmieściło przy okazji …..

    • Ludzie czy jest coś na co nie będziecie narzekać? Czasem zaglądam w te komentarze to aż się rzygać chce… Chyba nic w życiu nie robicie innego tylko siedzicie i narzekacie :p

  2. omijał pieszego , komóreczka czy zasłabł.

  3. Godzina lotu śmigłowca. Puławy miasto gdzie karetka na karetce stoi – a ktoś wzywa śmigłowiec. „Ma to sens”. Tylko trochę inny. I nie mówcie o ratowaniu życia. Samochód szybciej dojedzie niż śmigłowiec doleci w to miejsce.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie