Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie dwóch pojazdów osobowych pod Biłgorajem. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

W poniedziałek po południu na trasie Biłgoraj – Smólsko Małe doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W wyniku wypadku obrażenia odniosły osoby kierujące samochodami.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 13 pod Biłgorajem, na trasie w kierunku Smólska Małego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na wysokości wysypiska śmieci. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi czołowo zderzył się dwa auta osobowe, ford i peugeot. W obu pojazdach podróżowały tylko osoby kierujące. Poszkodowany mężczyzna z forda z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie. Do szpitala przewieziona została również kierująca peugeotem.

W rejonie wypadku droga jest zablokowana, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Policjanci kierują pojazdy na objazd drogą wojewódzką nr 835.

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Po co zwalniać na „łuku ” przecież mnie się spieszy …lepiej zaliczyć czołówke

    • „przecież mnie się spieszy” –> przecież mnie się nawet nie spieszy, ale lubię jeździć szybko i wydaje mi się, że tak jest fajniej. Lubię nawet bezsensownie dostawać mandaty, a później biadolić jaka policja, fotoradary są złe i łupi się kierowców.

  2. I znowu na wysokosci wysypiska. Ile razy bym tędy nie jechał, na drodze jest pełno błota.

Z kraju