690 680 960

Mężczyzna leżał przed sklepem z ranami po nożu

Lubartowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie za usiłowanie zabójstwa. 35-latek jest podejrzewany o ugodzenie nożem 46-latka.

W nocy z soboty na niedzielę lubartowscy policjanci zostali powiadomieni o ugodzeniu nożem mężczyzny. Poszkodowany leżał przed jednym ze sklepów z widocznymi ranami kłutymi.

Mundurowi udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy, a następnie wezwali na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowany 46-latek był przytomny i oświadczył, że wie kto jest sprawcą.

Dzięki tym informacjom policjanci pojechali pod wskazany adres, jednak nie zastali tam mężczyzny. W trakcie rozmowy z lokatorami usłyszeli, że ktoś chodzi po dachu. Jak się okazało tą osobą był właśnie poszukiwany przez nich mężczyzna. Policjanci sprowadzili mężczyznę z dachu, a następnie zatrzymali.

35-latek został przewieziony do lubartowskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że pomiędzy mężczyzna doszło do konfliktu na tle prywatnym. Mundurowi zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia. Cały czas trwają czynności w tej sprawie. Zatrzymany mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. dzicz 500 + w formie …. wsiurstwo rządzi !!!!

  2. „Mężczyzna leżał przed sklepem z ranami po nożu”

    Po ile te rany?

  3. A takie pytanie ….jaki to byl sklep? może monopolowy ? To by wiele wyjasniało

  4. Wiejska szermierka jedno pchnięcie trzy dziury!!!!

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas