690 680 960

Czołowe zderzenie dwóch pojazdów na trasie Piaski – Chełm. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Znane są szczegóły wczorajszego wypadku na drodze krajowej nr 12. Po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 18 na drodze krajowej nr 12, na trasie Piaski – Chełm. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych w miejscowości Siedliszcze w powiecie chełmskim.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierująca samochodem marki Honda 23-letnia mieszkanka gminy Dorohusk na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z samochodem marki Volkswagen Golf, którym kierował 25-latek z województwa dolnośląskiego.

Kobieta kierująca hondą z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Kierujący volkswagenem i jadąca z nim pasażerka nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia.

(fot. Policja Chełm)

7 komentarzy

 1. smark w akcji !!!!

 2. SMS ważniejszy od zdrowia czy życia. Dobrze, że w tym przypadku dostanie porządną nauczkę, a nie drewniane wdzianko

  • Po co piszesz takie bezsensowne komentarze, skąd wiesz co było przyczyną zastanów się co piszesz bo możesz takim durnym komentarzem wyrządzić komuś krzywdę. Rozumiesz to czy to ponad twoje możliwości?

   • A ty rozumiesz babsztylu ze ludzi gooownwno obchodzi jaki był powód zjechania na przeciwległy pas? Problemy zdrowotne? Nie wsiadaj za kółko! Proste czy zrozumienie tego jest ponad twoje możliwości bo ważniejsze jest wsadzenie dooopska do samochodu i narażanie innych uczestników ruchu dla swojej wygody?
    Poza tym jeżeli sadzisz ze dziewczę zasłabło w trakcie jazdy to albo mało jeździsz albo jesteś równie inteligentna jak ta baba. Większość kobiet ma łapy przyklejone do smartfona podczas jazdy. Wszystko dzięki mózgom wypranym bredniami jakoby kobiety były wspaniałymi kierowcami i nie muszą już na nic uważać-wystarczy ze posadzą tyłki na fotelu kierowcy.
    Nie wierzysz? Nie musisz-jak staniesz na przejściu czekając na zielone światło popatrz i policz, ile bab będzie patrzyło nieco niżej niż droga.

 3. Czk , nie produkuj się , smartfonik jak się patrzy …..

 4. Sms? Malowanko?

 5. Uderz w stół, a CZK sie odezwie…
  Pasuje tu też inne powiedzenie: „Jak ci cudzej du…y szkoda, swojej nadstaw”

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festiwal Mieszkańców Kośminka
Dni Gminy Cyców. Zagrają m.in. Coco Jumbo, Lili, Effect, Piękni i Młodzi oraz Top One.
Moto Piknik Rodzinny na biłgorajskim Autodromie
Dożynki gminy Nałęczów
Dożynki gminy Nielisz