Czołowe zderzenie dwóch pojazdów na trasie Lublin – Bychawa. Droga jest zablokowana (zdjęcia)

W piątek rano na ul. Osmolickiej w Lublinie doszło do zderzenia trzech pojazdów. Trasa Lublin – Bychawa jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 8 na ul. Osmolickiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów. Do zderzenia doszło na odcinku ulicy biegnącej przez las.

Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, osoba kierująca fordem poruszając się w kierunku Bychawy straciła panowanie nad pojazdem podczas hamowania, a następnie auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyło się z pojazdem marki Alfa Romeo. W kolizji udział brał jeszcze trzeci pojazd marki Renault.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Obecnie trasa Lublin – Bychawa jest zblokowana. Policjanci kierują pojazdy na objazd, nie ma wjazdu w ul. Osmolicką od strony ul. Zemborzyckiej i od strony ul. Cienistej. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut. Cały czas policjanci z lubelskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Prędkość, prędkość, prędkość. Zawsze jak jadę tam ok. 80-90 wielu kierowców decyduje się na manewr wyprzedzania. Wg mnie powyżej 100 w lesie na tym odcinku przy sporym ruchu jest b. ryzykowne.

  • Ale co ma prędkość do wypadania z zakrętu?
   Wypadają tylko ofermy i pierdoły życiowe, niezależnie od warunków drogowych.

  • Jak widać na foto hasło „szczepmysie” ma nowe znaczenie… .aaaaaaaaaaaaaaahahhahahah

  • Prędkość nie ma nic do rzeczy ? A może mizdrzenie się w łazience i dosypianie na klopie ma się do tego że późno wyjeżdża się z domu i właśnie prędkością nadrabia się późne wstawanie .

 2. Bo tak naprawdę kto mógłby się domyśleć, że toto białe co spada z góry na jezdnię, może być śliskie, buta i do przodu (!) 😆

 3. brak rozumu główna przyczyna

 4. Zlot miłośników letnich opon 😂😂

 5. czy jest jakaś nowa droga ? bo Krężnicka z Osmolicką to raczej się nie łączy 😉

  • Oczywiście od strony Zemborzyckiej. Za szybko, pośpiech zrobił swoje.
   Dziękujemy

 6. Szybko zapominają furmany jak się jeździ po śliskiej nawierzchni.

 7. Panowie, żeby komentować trzeba było być na miejscu wypadku. Ja byłem bezpośrednio z Alfa. Niebezpieczna sytuacja powstała gdy na pasie w kierunku Bychawy zatrzymał się samochód dostawczy skręcający w lewo w drogę leśną. Ten samochód zatrzymał się bezpośrednio za wzniesieniem i przepuszczał samochody jadące w kierunku Lublina. Nawierzchnia w tym miejscu-totalna szklanka!!! Kilka samochodów uciekało na ścieżkę rowerową, w tym duży samochód ciężarowy z ładunkiem (chyba stalowe pręty lub rury). Fiesta nie dała rady…
  Całe szczęście że tak się to skończyło (czytaj; ciężarowy dał radę). Zanim przyjechała policja i zamknęła drogę przez las widziałem pędzące samochody w stronę Bychawy i pomimo znaków światłami nikt nie raczył zwolnić (wielu wyprzedzało bardzo niebezpiecznie jadącą koparkę). Tak więc nie napiętnujcie poszkodowane kobiety bo one zdrowo to przeżywały i pewnie w domu i tak będą miały „trucie głowy”.

 8. Prędkość- 40 km/h. Samochód dostawczy skręcający w lewo na podwójnej ciągłej…..

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7675zł 0.58%
  • GBP 5.2861zł -0.2%
  • EUR 4.5447zł -0.01%
  • CHF 4.1472zł 0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą