690 680 960

Czołowe zderzenie auta osobowego z ciężarówką. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Trwa ustalanie przyczyn wypadku, jaki po południu miał miejsce na trasie z Chełma do Włodawy. Na wjeździe do Sawina zderzyły się dwa pojazdy.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 16:30 w Sawinie w powiecie chełmskim. Na drodze wojewódzkiej nr 812 Chełm – Włodawa zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z ul. I Korpusu Pancernego. Na skutek zdarzenia auto osobowe wypadło z jezdni i zatrzymało się w przydrożnym rowie.

Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

(fot. nadesłane)

4 komentarze

  1. Szybciej, szybciej i jeszcze raz szybciej. Bo trzeba 6 marketów objechać zamiast jednego, bo trzeba kupić nowy dywan, nowy telewizor, wymienić antenę, bo trzeba się pokazać. Tak Polacy świętują – na pokaz. Nakupić żarcia dla całej wioski, żeby było na bogato a potem wyrzucić, bo kto to będzie jadł. Dywan i telewizor, żeby było widać, że bidy nie ma. I najważniejsze – przez środę, czwartek i piątek trzeba objechać z 10 domów, żeby z każdym się wódy napić. Żeby po świętach bebechy bolały, żeby się ulewało, bo ma być na bogato. Żal na to patrzeć. Pęd korposzczurów i wyznawców komercjalizmu. Tfu

  2. co tu ustalać – ciężarówka na „Włodawskiej” na pierwszeństwo

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…