Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie audi z toyotą. Trzy osoby ranne (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga pomiędzy Lublinem a Bychawą. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 7 w miejscowości Bychawka Druga Kolonia. Na drodze powiatowej Lublin – Bychawa zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalono kobieta kierująca audi jechała w kierunku Bychawy. W pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzyło się z jadącą z naprzeciwka toyotą.

Podróżująca audi kobieta została zakleszczona we wraku pojazdu, aby ją ewakuować strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratownictwa drogowego. W zdarzeniu poszkodowane zostały 3 osoby, które przetransportowano do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana, wprowadzono objazdy.

(fot. lublin112.pl)

24 komentarze

  1. widze że tył nówke nie smigana….janusze biznesu wyklepią autko i sprzedadzą jako nie bite.

  2. Znasz je, że mówisz o smartfonach cwaniaku, to były dwie młode dziewczyny, które nie są głupimi smarkami! A takie wypadki się zdarzają, o dziwo nawet chłopom!! Głupi hejterzy…

  3. Wszyscy mocni są tutaj bo są anonimowi, tam gdzie podpisują się imieniem i nazwiskiem już takich odważnych komentarzy nie ma. Ludzie co wy macie w głowach? Czy ktoś z was wie jak było? Był na miejscu? Widział jaka była prędkość? Czy wpadliście kiedyś w poślizg i wiecie jak zachowuje się wtedy samochód? Czy ktokolwiek zastanawia się co przeżywa ich rodzina?
    To są sekundy, zrządzenie losu, wypadek. Zero empatii, zero zrozumienia, szacunku do ludzkiej tragedii… byle by coś chlapnąć. Najłatwiej oceniać innych… kierowcy idealni.

    • Masz w 100 % rację Ew. Wszyscy są tu mocni, sami znawcy… Każdy wie lepiej, a tak na prawdę gówno wiedzą!! Było rano, ślisko, chwila nieuwagi i się stało. Nikt nie jest idealny, nikt nie jest nieomylny. Ciekawe, czy Ci co się tak wypowiadają i naśmiewają to czy sami są idealnymi kierowcami? Szczerze mówiąc to wątpię w to… Pomyślcie o ich rodzicach co teraz przeżywają, jak się czują. Czy chcielibyście żeby ktoś o waszych członkach rodziny takie bredniewypisywał, hejtował???!!! Wątpię w to. Na prawdę ludzie ogarnijcie się!!

  4. Ew, masz w 100% rację. Wszyscy są mądrzejsi, sami znawcy. Ciekawe czy jakby Wam się coś takiego wydarzyło, to czy też byli byście tacy mocni w gębie. Nie ma ludzi idealnych, nie ma kierowców perfekcyjnie jeżdżących. Nikt nie musi używać telefonu żeby doszło do wypadku, to jest po prostu chwila nieuwagi, rozkojarzenie lub po prostu małe doświadczenie za kierownicą. Zamiast ją hejtować, to powinniście się za nią pomodlić żeby wyszła z tego. Ona nikomu nic złego nie zrobiła, nie wsiadła do auta pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Po prostu jechała do pracy…