Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Część Aqua Lublin zamknięta do odwołania. Wprowadzono obniżkę cen biletów o 50%

Dzisiaj została zamknięta część basenów w Aqua Lublin. Jak informuje MOSiR jest to spowodowane koniecznością oczyszczenia wody.

– Szanowni Państwo, część strefy rekreacji, ze zjeżdżalniami i szklaną kulą oraz jacuzzi, została zamknięta do odwołania. Stale monitorujemy jakość wody, w związku z czym uznaliśmy, że w trosce o Państwa komfort niezbędne jest oczyszczenie wody w tej części strefy rekreacji – informuje MOSiR Lublin.

Do dyspozycji pozostała pływalnia olimpijska 50-metrowa, wodny plac zabaw, leżanki z hydromasażem oraz basen zewnętrzny i Saunarium Aqua Lublin

Na czas utrudnień ceny wszystkich biletów wstępu na Kompleks Basenów zostały obniżone o 50 %. Oczyszczanie wody może potrwać do wtorku lub środy.

2017-01-30 20:48:48
(fot. MOSiR)

13 komentarzy

 1. Pewnie kasę na filtry ktoś przytulił. Teraz wiadrami wodę wymieniać będą. Przy takiej inwestycji mus kilka domów w okolicach było dla wnuków postawić. Nic dziwnego,że co chwilę będą zamykać.

 2. I pewnie z pięć par majtek wyciągną jak w Nałęczowie.

 3. a mowilem koledze zeby nie walil do wody. ehh szkoda pisac. widac sie nie posluchał 🙂

 4. Takie pytanie w artykule jest napisane, że „ceny wszystkich biletów wstępu na Aqua Lublin zostały obniżone o 50 %” natomiast na stronie mosiru „ceny wszystkich biletów wstępu na Kompleks Basenów zostały obniżone o 50 proc.” a to robi różnicę 😉

 5. Wasze komentarze są żenujące.

 6. Panie w czerwonych slipkach proszę nie sikać do basenu ! – krzyczy ratownik. Ale przecież wszyscy sikają – odpowiada. No tak ale tylko pan sika z trampoliny.

 7. Korzystałam z basenu rano i trochę szkoda ze do godziny 8smej jest tylko jeden wolny tor na basenie olimpijskim dla zwykłych klientów. Jak ktoś chce popływać przed pracą to musi wybrać sie na inny basen. Poza tym ratownicy wygrzewają sie na parapetach i nie bardzo interesują sie tym co sie wokół nich dzieje.

  • to trzeba było zobaczyć w bok na inne tory i byś wiedziała jak się pływa i dlaczego mają swoje tory

   • bo w Polsce sportowej tak jest że za pieniądze obywateli buduje się obiekty niemalże na wyłączność garstki „prawdziwych” sportowców a oni i ich trenerzy kasę do siebie biorą zamiast sami sobie zapewnić miejsce do trenowania. tak się dzieje w każdej dziedzinie sportu. jak taki pływak lubelak z niego to niech w Bystrzycy pod prąd zapierd**a

    • Chlopaku chcesz miec basen ktory sam sie utrzymuje to masz.Jesli chcesz zeby tory na Ciebie czekaly to trzeba sie zgodzic zeby bilet zamiast 20 zl kosztowal 50 zl.Bo przyszedl krol i chce poplywac

Wiadomości z info112