Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Cysterna z paliwem zjechała z drogi, pojazd może się przewrócić. Droga jest całkowicie zablokowana (foto)

Kolejne groźne zdarzenie na drogach naszego regionu. Tym razem na trasie między Zamościem a Tomaszowem Lubelskim. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 18 w miejscowości Wólka Łabuńska w powiecie zamojskim. Na drodze krajowej nr 17, na odcinku między Zamościem a Tomaszowem Lubelskim, ciągnik siodłowy z naczepą typu cysterna zjechał z drogi na pobocze.

Jak nam przekazano, sytuacja jest poważna, gdyż grunt się obsuwa i istnieje ryzyko zsunięcia się zestawu ze skarpy i jego przewrócenia. Pojazd przewozi paliwo, a dokładnie olej napędowy.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Obecnie strażacy za pomocą stalowych lin zabezpieczyli ciągnik siodłowy i naczepę. Na miejsce jedzie już specjalistyczna grupa ratownictwa technicznego z Komendy Miejskiej PSP w Lublinie.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. policjanci kierują na objazd lokalnymi trasami przez Tyszowce i Komarów. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

(fot. policja)

7 komentarzy

  1. Polska się topi bo pieniążki są ale nie dla Polski jak to jest Panie prezydencie Duda

  2. I jest źle oznakowana. Kod dla towaru
    UN 1202, czyli oleju napędowego, powinien być 30, nie 33.

  3. Niech zgadnę- UA?

  4. I tysiące takich cystern z ropą wywozi się z Polski za Bug. I dziwicie się że ropa taka droga? Kiedy to się k. wa skończy. Ile będzie trwała ta dobroczynność.

Wiadomości z info112