Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Coś w niego wstąpiło, po tym jak został poczęstowany papierosem. Rzucał cegłami w bankomat i budynek banku

Policjanci z komisariatu w Niemcach zatrzymali mężczyznę, który rzucał cegłami w bankomat oraz budynek banku. Straty spowodowane przez 37-latka oszacowano na 3 tys. złotych.

Pod koniec maja policjanci z komisariatu w Niemcach otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że nieznany sprawca uszkodził bankomat, drzwi do banku oraz elewację budynku.

Zabezpieczone na miejscu ślady wskazywały na to, iż sprawca dokonał tego czynu rzucając cegłami w budynek. Wstępne straty oszacowano na 3 tys. zł. złotych.

Kryminalni wytypowali potencjalnego sprawcę i zatrzymali go. Okazało się, że jest nim 37-letni mieszkaniec gminy Garbów. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty, do których się przyznał.

37-latek wyjaśnił, że nie wie dlaczego dokonał uszkodzenia. Tłumaczył, że coś w niego wstąpiło, po tym jak został poczęstowany papierosem na przystanku. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia. Wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.

(fot. pixabay.com)

10 komentarzy

 1. Krzysztof,, Ochota,,

  Nasuwa się pytanie, czy to coś kiedykolwiek z niego wyjdzie ?

 2. Dobry wariat 😀 To wszystko przez te szlugi! zdelegalizować w cholere! a na to miejsce zalegalizujcie ziółko 😛

 3. ktoś go poczęstował papierosem… a nie wyżebrał papierosa? jak często zdarza Wam się na ulicy, że obcy ludzie częstują Was papierosami?

 4. tag „coś wstąpiło” hahahaha

 5. Nagłówek dla Faktu: Diabelski papieros kazał mu dokonać skoku na bank.

 6. Szkoda,że to coś nie zdechło jak w Koninie.

 7. Taką kupę cegieł narzucał, że trudno będzie ten bankomat odkopać.

 8. Pewnie ktoś dla jaj poczęstował go nie papierosem a marihuaną…

  • Chciałbym by moje posty były widoczne

   Wszystko pięknie, tylko po marihuanie nie „dostajesz objawienia by demolować”. Prędzej kwas.

 9. Jesteście tępi- nieprzyzwoicie! Nie znacie życia! Mnie kiedyś koleżanka poczęstowała „tik-takiem” podobno niszczone było mienie- mianowicie zrywanie lusterek, kopanie,itd… szpagaty na dachu… tak w skrócie… od tamtej pory mija ileś lat… z koleżankami spotykając się… mam zaszyta usta. heheh 😉

Z kraju