690 680 960

Coraz więcej Biedronek będzie czynnych w niedziele. Poczta Polska wdraża swoje usługi w kolejnych sklepach

Ponad 50 sklepów Biedronka ma być otwartych w najbliższą niedzielę. Wszystko dzięki temu, że państwowa spółka rozszerzyła współpracę z tą największą w Polsce siecią handlową.

31 komentarzy

 1. Był handel w niedzielę powszechny parę lat temu a nawet nie przyszło mi do głowy żeby akurat w ten dzień robić zakupy. Chyba nikt głodny teraz też nie chodzi.

  • Panie Wiesławie,
   niektórzy pracują po 6 dni w tygodniu. Niektórzy mają dużo obowiązków, których nie da się załatwić jedynie w soboty. Niektórzy wracają późno z różnych powodów w soboty i tylko w niedzielę mają czas na większe zakupy.
   Dlaczego? Między innymi dlatego, żeby płacić niesamowicie wysokie składki na niesamowicie niskie emerytury dla Panów Wiesławów, Eugeniuszy i całego wachlarza przypadkowych imion, którzy już swoje przepracowali. I nie mówię tego złośliwie, ale wystarczy spojrzeć na rynek pracy czy ceny mieszkań, żeby zrozumieć, dlaczego młodzi ludzie tyle czasu poświęcają teraz na pracę.

 2. Chodzi o za małą sprzedaż wódy i papierosów.

 3. Ciekawe państwowa firma pomaga obejść prawo, dobre 😛

 4. pracuję 6 czasem 7 dni w tygodniu. Dobrze, że chociaż Żabka jest otwarta 🙁

 5. A ktoś wie gdzie znajdę w niedzielę czynną placówkę poczty poza ,,główną” ?

 6. Która biedronka będzie otwarta w niedziele w Lublinie ? Bo dużo obiecują a żadna jeszcze nie działa w niedziele

  • Chyba żadna, nad czym ubolewam.

  • Słabo szukasz kilka jest otwartych, ja wiem które 🙂
   Z drugiej strony wychodzi hipokryzja czarnych jak markety otwierają to wielkie oburzenie i bronią zakazu handlu w niedzielę.
   Tymczasem na moim osiedlu w mojej parafii nawet są parasole postawione, zapraszamy na gofry i lody włoskie, na terenie parafii i w niedziele nie widzą problemu, aby handlować bo część zysków dla nich w końcu to teren kościoła i sami wynajmują, aby przyciągać wiernych a że po kościele czy przed ludzie kupią gofry, lody, kawę to już ok bo część zysków dla nich, ale markety same zło Lidl, Biedronka, haha.
   Markety trzymają stronę nie tych co trzeba, jakby odpalali haracz czarnym za handel w niedzielę to by przestało to komukolwiek przeszkadzać.
   Brawo kościół, brawo czarni zakłamani.

   • Wystarczy, że państwowa poczta widzi w tym zarobek i już nie jest ważne czy to niedziele czy nie, i czy poczta jest państwowa.

 7. Czy ktos się zapytał pracowników tej sieci czy chcą pracować w niedzielę, lub innych sklepów? Mam żabkę obok i w niedziel stoją szefowie tego sklepu. Potrafią stanąć nawet na tygodniu za pracownika gdy mu coś wypadnie. Ale molochy musowo otwierać i mieć w d..ie prawo. Dlaczego Poczta Polska moloch Państwowy się obudził dopiero z paczkomatami jak i innymi produktami kiedy konkurencja jest dużo do przodu. Dlatego pcha się do Pierdzionki aby mieć miejsce na swoje paczki? Niech zrobią to w innych krajach gdzie są Pierdzionki ciekawe czy im na to pozwolą. Powodzenia.

  • Misiek76 pozwól że ci wyjaśnię, każdy pracodawca jak zatrudnia pracownika wyjaśnia warunki umowy o pracę z pracownikiem, jeżeli ten się na to zgadza żeby np. pracować na 3 zmiany i świątek piątek no to chyba jest wola samego pracownika, czyż nie.
   Jeżeli natomiast ktoś się zatrudnia w danej branży i pracuje sobie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00 a z czasem pracodawca zmienia warunki pracy (zatrudnienia) to chyba też pracownik może dane nowe warunki pracy przyjąć, albo z pracy zrezygnować i poszukać sobie takiej, która mu będzie bardziej odpowiadała, nie jest niewolnikiem.
   Niestety z tego co ja widzę to coraz więcej jest po prostu nierobów wyznających zasadę czy się stoi czy się leży teraz to już 4 tys. się należy i każdy by chciał nic nie robić a kasy mieć jak lodu, niestety.

   • Nikt nikogo do niczego nie zmusza, natomiast zawsze warunki pracy zawarte są w umowie o pracę, którą pracownik podpisuje przyjmując daną posadę lub nie wedle własnej woli, czy to taki skomplikowane?

   • Hihi no raczej to nie jest tak, że w środku nocy z podziemnego garażu zamaskowany sprawca porywa kogoś, później przetrzymuje tydzień w piwnicy, a następnie każe stać za kasą w markecie w weekendy bo jak nie to wyrzuci do Wisły. 😀

 8. Antypolski kler stoi zatym aby nie było handlu w niedzielę. Chodzi o im o pieniądze. Ludzie szczególnie w dużych miastach spędzali czas z rodzinami w centrach handlowych. Dopóki będzie ten rząd nadal będzie źle się działo.
  Ludzie chodźcie do wyborów. Przecież wiocha niemoze za nas decydować.

 9. Najbardziej pianę oprócz kleru bije konkurencja. To konkurencja od lat donosi na biedronkę o dosłownie wszystko. Skarży do UOKIK. Gdyby nie Biedronka dalej byśmy przepłacali u Polskich dziadów. U dziadow którzy nie wiedzą co to znaczy dać komuś coś w gratisie.
  Polski dziad różni się tym że chce jak najszybciej się dorobić. Oszukuje Państwo ZUS , swoich pracowników.

 10. Nareszcie w czasach drożyzny w naszym pięknym popisowym kraju, demokratyczna większość konsumentów ma tak dużo pieniędzy,
  że nie jest w stanie wydać ich w 6 dni, więc trzeba im w tym pomóc.
  Chciałbym mieć takie problemy… ale nie mam…

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas