Coraz bliżej do wprowadzenia nowego systemu biletu elektronicznego. W pojazdach i na ulicach przybywa urządzeń (zdjęcia)

W 250 autobusach i trolejbusach są już nowe, zielone kasowniki oraz biletomaty. Teraz ruszył montaż tych urządzeń na terenie miasta. To wszystko w ramach nowego systemu biletu elektronicznego.

13 komentarzy

  1. Teraz to Gmina będzie właścicielem biletomatów.. świetny news! – czyli musi zapłacić za nie, doliczyć koszt zużycia energii, opłaty dl siei komórkowych za łączność z serwerem, obsługi jak wymiana papieru, odbiór i uzupełnianie pieniędzy, utrzymanie w czystości a po maksymalnie dwu latach koszty serwisu i części zamiennych. Dotąd właściciele biletomatów za to wszystko pobierali ok 7% wartości sprzedaży. Niezależnie od ceny, urządzenia nie zamortyzują się nigdy, a koszty pogwarancyjnego serwisu i części zamiennych pochłoną większą część zysków. Czy bycie urzędnikiem zwalnia z logicznego myślenia? Czy aby nim zostać, trzeba wykazać się totalną niegospodarnością??? Czy tylko w prywatnych firmach za takie gospodarowanie traci się pracę? – pytanie retoryczne oczywiście.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew