690 680 960

Ciężarówka z ładunkiem chemicznym wpadła do rowu. Trwa akcja strażaków, droga jest zablokowana (zdjęcia)

Całkowicie wstrzymany jest ruch pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 824 Opole Lubelskie – Annopol w Ożarowie Pierwszym. Na miejscu pracują strażacy.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 17 w miejscowości Ożarów Pierwszy w powiecie opolskim. Na drodze wojewódzkiej nr 824 Opole Lubelskie – Annopol samochód ciężarowy wpadł do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego ten wpadł do rowu. Z przekazanych nam informacji wynika, że pojazd przewoził ładunek chemiczny. Część pojemników uległa rozszczelnieniu.

Obecnie działania prowadzą strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z KM PSP w Lublinie. Trwa zabezpieczanie ładunku oraz oczekiwanie na pojazd, na który zostanie on przeładowany. Później oceniana będzie skala wycieku.

Droga w tym jest całkowicie zablokowana. Jak nas poinformowano, utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Ciężarówka z ładunkiem chemicznym wpadła do rowu. Trwa akcja strażaków, droga jest zablokowana (zdjęcia)

Ciężarówka z ładunkiem chemicznym wpadła do rowu. Trwa akcja strażaków, droga jest zablokowana (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

4 komentarze

 1. Ślisko, ja dzisiaj zakładałem łańcuchy

  • Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

   Bój sie Boga !!! Bez pozwolenia księdza proboszcza, tak na ostro to grzech (już lepiej z poślizgiem).

 2. O ho, hooo… do takiego wypadku-przypadku- kolizji (niepotrzebne skreślić), to 10 zastępów druhów mało (i drabiny), a ni ma…

  • strażak bądź co bądź

   Pewnie już kiedyś Ci to ktoś mówił , ale ja Ci jeszcze raz powtórzę , jesteś zdrowo pier…nięty na umyśle , ale los może Ci się kiedyś odwdzięczy i jak się będzie u Ciebie paliło , to akurat ktoś się w danym momencie pomyli i zamiast tych 10 , wyśle na rozpoznanie tylko 1 , tak żebyś przejrzał na oczy i więcej idiotyzmów nie wypisywał.

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas