Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Na łuku drogi przewróciła się przyczepa z bydłem. Z transportu uciekły byki AKTUALIZACJA

W piątek rano na drodze wojewódzkiej nr 844 przewróciła się przyczepa pojazdu ciężarowego przewożąca bydło. Z transportu uciekło kilka byków.

Do zdarzenia doszło w piątek rano na drodze wojewódzkiej nr 844 w miejscowości Teratyn w powiecie hrubieszowskim, na trasie Chełm – Hrubieszów.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej samochód ciężarowy przewożący bydło wjechał do rowu. Z transportu oddaliło się 8 sztuk byków.

Droga w rejonie zdarzenia jest nieprzejezdna. Na miejscu pracują służby.

AKTUALIZACJA

Jak ustalili na miejscu policjanci, 23-letni mieszkaniec województwa podlaskiego kierując ciężarową scanią z przyczepą z bydłem na łuku jezdni wypadł z drogi. Przyczepa ze zwierzętami wywróciła się.

W transporcie znajdowało się łącznie 51 sztuk bydła. W wyniku uderzenia, zamek w przyczepie się otworzył i 8 sztuk zwierząt oddaliło się w kierunku pobliskich pól. Żadne ze zwierząt nie ucierpiało. Wszystkie zostały złapane.

68-118390

68-118389

2017-12-08 06:49:08
(fot. Policja Hrubieszów)

11 komentarzy

 1. No to ja dziękuję spotkać takiego byka po drodze do szkoły

 2. Kolejna akcja zielonych zboków?

 3. to nie byki, to kibice górnika

 4. jak nie swinie w rowie to bydlo rogate wraz z ciezarowka i kierowca

 5. To nie kierowca to jeszcze dziecko 23 lata…. i prowadzić taki sprzęt.W głowie jescze ma ” aby szybciej i cwaniakować” Podwyższyć wiek na kierowców min od 26-28

 6. To nie BYKI – tylko byczki a raczej cielęcinka. Gdyby redaktor widział rasowego byka 800-1000 kg to by pewnie napisał że to ( zauropod ). Buhajki przeznaczone do dalszego chowu.Ale to zawsze szumnie brzmi B Y K I?.

  • Pierwsza informacja podana przez punkt informacji drogowej brzmiała, że pojazd przewoził byki. No ale trzeba się przecież do czegoś przyczepić prawda?

   • W sumie tak się nazywają, ale dla bezpieczeństwa to taka różnica jak między fajerwerkami, a wojskowymi rakietami. Dużych to i zieloni nie mieliby zapału ratować.

    • Trudno, jak do kogoś nie dociera informacja, że pierwsza wiadomość o godzinie 6 dotyczyła byków.

     • Mi to zwierzę na zdjęciu jak najbardziej wygląda na byka, jeżeli nie byk to jałówka ale to raczej wykluczone 🙂 Tak się nazywają i co byś nie robił to tego nie zmienisz, informacja o 6 była prawdziwa nawet mimo tego, że to cielaczki to jednak w dalszym ciągu byki.

Z kraju

Sport