Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ciężarówka z burakami przewróciła się na drodze wojewódzkiej. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W piątek przed południem na drodze wojewódzkiej nr 842 doszło do przewrócenia się pojazdu ciężarowego. W rejonie zdarzenia nadal występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11:30 w miejscowości Borówek w powiecie krasnostawskim, na drodze wojewódzkiej nr 842, pomiędzy miejscowościami Wysokie a Krasnystaw.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że przewrócił się tam pojazd ciężarowy przewożący buraki. Jak nam przekazano do zdarzenia doszło na łuku jezdni i co więcej, jest to kolejne podobne zdarzenie drogowe w tym miejscu.

Kierowca pojazdu 34-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw został przewieziony do szpitala. Obecnie w rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem. Mogą one potrwać jeszcze kilka godzin. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności przewrócenia się pojazdu. Strażacy przepuszczają pojazdy wahadłowo.

Ciężarówka z burakami przewróciła się na drodze wojewódzkiej. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Ciężarówka z burakami przewróciła się na drodze wojewódzkiej. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)
(fot. nadesłane)

12 komentarzy

 1. Większość podróżujących ciężarówką buraków była niezaszczepiona i często wypowiadała się na forach o plandemii.

  • Dodatkowo można było zauważyć brak maseczek ochraniających nosy i oczy buraków. Było to bardzo krytyczne zachowanie oraz nieodpowiedzialne podejście tych warzyw do tematu pandemii.

 2. ciężarówka jest tak ułożona, że już w momencie utraty panowania musiał być przynajmniej na środku jezdni, jeśli nie całkowicie na przeciwległym pasie. a w tym miejscu podwójna ciągła. ciekawe co finalnie ustalą…

 3. Tam to normalka. Tam co roku podczas kampanii buraczanej ciężarówki lądują w rowie ciągle w tym samym miejscu. Po przejechaniu mostu na Żółkiewce jest ostry zakręt w lewo dodatkowo oznakowany redukcją prędkości. Nawet gdyby jechał przepisowe 50km/h (teren zabudowany) to by go nie wyniosło.

 4. Jak już to chodzi o DW 842,a nie o DW 824.
  DW 824 Żyrzyn – Annopol.

 5. a jakie buractwo jechało? ludzkie czy warzywne ?

 6. Żadna nowina. Burakowozy lubią się przewracać.

 7. Jechali na glosowanie na Nowy Ład?

 8. 3 tony cukru zmarnowane, chyba ze wyzbieraja

 9. Tam co roku wywracają sie te cieżarówki.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo