690 680 960

Ciężarówka z burakami przewróciła się na drodze wojewódzkiej. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W piątek przed południem na drodze wojewódzkiej nr 842 doszło do przewrócenia się pojazdu ciężarowego. W rejonie zdarzenia nadal występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11:30 w miejscowości Borówek w powiecie krasnostawskim, na drodze wojewódzkiej nr 842, pomiędzy miejscowościami Wysokie a Krasnystaw.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że przewrócił się tam pojazd ciężarowy przewożący buraki. Jak nam przekazano do zdarzenia doszło na łuku jezdni i co więcej, jest to kolejne podobne zdarzenie drogowe w tym miejscu.

Kierowca pojazdu 34-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw został przewieziony do szpitala. Obecnie w rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem. Mogą one potrwać jeszcze kilka godzin. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności przewrócenia się pojazdu. Strażacy przepuszczają pojazdy wahadłowo.


(fot. nadesłane)

12 komentarzy

 1. Większość podróżujących ciężarówką buraków była niezaszczepiona i często wypowiadała się na forach o plandemii.

  • Dodatkowo można było zauważyć brak maseczek ochraniających nosy i oczy buraków. Było to bardzo krytyczne zachowanie oraz nieodpowiedzialne podejście tych warzyw do tematu pandemii.

 2. ciężarówka jest tak ułożona, że już w momencie utraty panowania musiał być przynajmniej na środku jezdni, jeśli nie całkowicie na przeciwległym pasie. a w tym miejscu podwójna ciągła. ciekawe co finalnie ustalą…

 3. Tam to normalka. Tam co roku podczas kampanii buraczanej ciężarówki lądują w rowie ciągle w tym samym miejscu. Po przejechaniu mostu na Żółkiewce jest ostry zakręt w lewo dodatkowo oznakowany redukcją prędkości. Nawet gdyby jechał przepisowe 50km/h (teren zabudowany) to by go nie wyniosło.

 4. Jak już to chodzi o DW 842,a nie o DW 824.
  DW 824 Żyrzyn – Annopol.

 5. a jakie buractwo jechało? ludzkie czy warzywne ?

 6. Żadna nowina. Burakowozy lubią się przewracać.

 7. Jechali na glosowanie na Nowy Ład?

 8. 3 tony cukru zmarnowane, chyba ze wyzbieraja

 9. Tam co roku wywracają sie te cieżarówki.

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas