690 680 960

Ciężarówka wpadła do rowu. Niebawem droga zostanie czasowo zablokowana (zdjęcia)

Całkowicie zablokowana zostanie droga serwisowa przed Piaskami. Niebawem ruszy akcja wyciągania ciężarówki z rowu. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed południem w miejscowości Wola Piasecka w powiecie świdnickim. Na drodze serwisowej, biegnącej wzdłuż trasy ekspresowej S12/17 Lublin – Piaski samochód ciężarowy wpadł ro rowu.

Jak nas poinformowano, kierujący ciężarówka obywatel Ukrainy, w trakcie wymijania się z autem jadącym z naprzeciwka, zjechał na pobocze. Następnie pojazd uderzył w ogrodzenie i wpadł do rowu.

Kierowca nie odniósł w zdarzeniu żadnych obrażeń ciała. Na miejscu trwają przygotowania do wyciągnięcia pojazdu z rowu. W tym czasie droga serwisowa zostanie wyłączona z ruchu. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14.

(fot. Ratownictwo Drogowe Sztyrlic)

9 komentarzy

 1. Sefie ja nie podumał.

 2. Ruchy…ruchy.

 3. Ale Ryszard już duma ile by tu wziąć za wyciągnięcie rebra.

 4. Za stówe to byś paliwa napalił dlatego jeździsz ciągnikiem a nie prowadzisz biznesu heh.

  • Jozefie Trzeba pomóc człowiekowi pozatym jestem z piask i tak na razie w polu się nie robi a co mi tam wziął bym zawiesie łańcuchowe 20t do tura dodatkowo pasy ale myślę że za tył bym go wyciągnął nie z takiego urwiska kombajn nieraz się wyciągalo

 5. Koljeka problem

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas