Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ciężarówka uderzyła w latarnię. Utrudnienia na al. Witosa

Kierowcy jadący al. Witosa w Lublinie powinni przygotować się na utrudnienia w ruchu. W rejonie Obi samochód ciężarowy uderzył w latarnię.

Do zdarzenia doszło po godzinie 17 na al. Witosa w Lublinie. W rejonie zjazdu z wiaduktu przy makro samochód ciężarowy uderzył w latarnię. Jak wstępnie ustalono, kierujący ciężarowym volvo mężczyzna, zjeżdżając z wiaduktu w kierunku centrum, stracił panowanie nad kierownicą.

Auto wpadło w poślizg a następnie uderzyło w słup latarni i się „złożyło”. Kierowca wysiadł z pojazdu o własnych siłach, jak się okazało nie doznał żadnych obrażeń. Na miejscu znajduje się policja, która ustala przyczyny zdarzenia. Niebawem ma się rozpocząć usuwanie uszkodzonego auta.

Są utrudnienia dla jadących al. Witosa od strony ul. Krańcowej. Zablokowany jest jeden pas jezdni na zjeździe z wiaduktu. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika na nasz telefon alarmowy. DZIĘKUJEMY

Ciężarówka uderzyła w latarnię. Utrudnienia na al. Witosa
Ciężarówka uderzyła w latarnię. Utrudnienia na al. Witosa

(fot. lublin112)
2015-01-20 17:57:07

13 komentarzy

 1. Auto wpadło w poślizg a następnie uderzyło w słup latarni i się „złożyło”. Ta juz wierzę w tą bajkę, zobaczcie że naczepa stoi idealnie prosto do zjazdu, jakiś mądry z osobowki zjechał mu drogę i ten uciekał przez zderzeniem ,przecież tam ciężarówki jadą w żółwim tempie, to skąd poślizg.

 2. ten zjazd jest żle nachylony i to nie pierwszy wypadek w tym miejscu ..no oczywiscie trzeba zachować ostrożność

  • Może i nie pierwszy, bywały tam śmiertelne, ale wystarczy zachować rozwagę i da się przejechać, setki o ile nie tysiące kierowców tam jeździ i dają radę a raz na jakiś czas jednemu barankowi się nie uda to chyba nie wina drogi a kierowcy…

 3. stan drogi na witosa jest fatalny, zaczynajac od kolein, przez połatane dziury, do „dołów” ze studzienkami(inaczej tego nie można nazwać). wystarczy niedostosowanie predkosci i najechanie na studzienke i traci sie kontrole, dokladajac jeszcze zle warunki na drodze wypadek murowany
  zwlaszcza jadac prawym pasem w strone swidnika, omijajac studzienki jedzie sie slalomem

  nie bez powodu tak czesto sa tam wypadki

 4. osobówka ze środkowego zajechała drogę, było ślisko. Kierowca ciężarowego volvo mocno zahamował i go „skręciło”

 5. Słynny zakręt zbiera żniwo! Najgorsze wykonania zakrętu z jakim się spotkałem, dodatkowo jeszcze dwie zapadnięte studzienki robią swoje!

  • To się stało na zjeździe z ronda a nie na zakręcie pod nim – facet zjeżdżał ze skrzyżowania z górki, wpadł w poślizg i walnął w latarnię.

 6. Dobrze, że ten gamoń nikogo nie zabił i ciekawe czy szanowna POLICJA choć troszkę poczuwa się do winy za tą kolizję… Dwa razy dzwoniłem do szanownych jadąc obok tej oto ciężarówki i widząc w jakim stanie ma ogumienie!!! Z 12 opon jakich użytkował tylko z dwóch nie wystawały druty!!! Bieżnika tam nie było nawet milimetra a jeździł tą trasą codziennie. Nic dziwnego że się poślizgnął…

 7. ta firma to wogle porażka kierownik to skończony idiota szefuncio niezły pajac a kierowców nie szanują za grosz a z tymi łysymi oponami to kolego masz w pełni racje

 8. CidIennie chodze tamtedy do pracy i zastanawiam sie ile jeszczebtakich tragedi musi sie stać by wkońcu powstala tam sygnalizacja. Wybudowano wielka galerie tylko nie zadbano o bezpieczeństwo osób ktore do niej chca dotrzeć tragedia stoi sie po pare minut nuczym samochody sie zatrzymaja. Jedyne rozwiązanie to sygnalizacja w tym miejscu lub fotoradar inaczej kolejna taka tragedia wydarzy sie ponownie.

Z kraju