Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ciągnik siodłowy z naczepą wypadł z drogi S17 i przewrócił się

W sobotę rano na drodze S17 pojazd ciężarowy wypadł z drogi i przewrócił się. Na miejscu pracują służby. Wkrótce, w trakcie wyciągania ciężarówki na drogę, mogą pojawić się utrudnienia z przejazdem na pasach w kierunku Lublina.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 5.00 na drodze S17, na wysokości Ryk, za zjazdem w kierunku Moszczanki, na pasie w stronę Lublina. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd ciężarowy wypadł z drogi i przewrócił się na bok.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, służba drogowa oraz policja. W rejonie zdarzenia ratownicy zastali leżący na boku ciągnik siodłowy z naczepą. W wyniku zdarzenia przewożony w pojeździe towar na paletach wysypał się poza naczepę. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca nie ucierpiał w zdarzeniu.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności przewrócenia się pojazdu. Wkrótce, w trakcie wyciągania ciężarówki na drogę, mogą pojawić się utrudnienia z przejazdem, potrwają one kilka godzin. Obecnie przejazd odbywa się bez utrudnień, służy zajmują część pasa awaryjnego.

Jeden komentarz

  1. Godzina 16 i nadal leży!

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo