690 680 960

Chwiejnym krokiem wysiadł z samochodu i poszedł do sklepu. Świadkowie nie zastanawiali się ani chwili (zdjęcia)

Świadkowie widząc zataczającego się mężczyznę wysiadającego z samochodu, powiadomili o wszystkim policję. Jak się okazało, kierowca fiata był kompletnie pijany.

W poniedziałek około godziny 15 klienci jednego ze sklepów przy ul. Bazylianówka zwrócili uwagę na kierowcę fiata, który wjechał na zlokalizowany tuż obok parking. Z pojazdu wysiadł mężczyzna, a następnie chwiejnym krokiem skierował się po zakupy.

Podejrzewając, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu, nie zastanawiali się ani chwili, tylko od razu powiadomili policję. Po kilku minutach na miejscu pojawili się funkcjonariusze drogówki.

Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia świadków. Urządzenie wykazało bowiem, że mężczyzna miał trzy promile alkoholu w organizmie. Jak wytrzeźwieje, zostaną mu przedstawione zarzuty. Za kierowanie pojazdem po pijanemu, grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

(fot. nadesłane – Grzegorz)

12 komentarzy

 1. do pierdla z gościem, za chwilę zabije na ulicy.

 2. A co policja ma wspólnego z 112 jak psy i tak nie reagują oni są zawsze w nie odpowiednim miejscu i nie w odpowiedniej porze

  • .......................,

   Ty za to najwięcej wiesz o pracy Policji. Dostań się tam, skończ szkołę, zdaj egzaminy i pokaż jak się według ciebie pracuje jako Policjant.

 3. Nawet nie dadzą się człowiekowi porządnie odkazić. A przy okazji dostał karteczkę do podtarcia.

 4. czyli po katolicku myśląc kapusie donieśli

 5. Droga redakcjo lublin112 nie pisz głupot o 3promilach jak tak podajecie dane zakażonych na covid to brawo i już wiem czego rośnie po 16tyś nie wiem skąd macie takie wiadomości o 3promilach. Byliście na miejscu nie a ja byłem i tyle w temacie

  • Szanowny „Ja 35”, wszystkie informacje, jakie zawarte są w materiale zostały przekazane przez policję. Naprawdę to już jest nudne, każdemu pijanemu kierowcy wyjaśniać, że wynik, jaki uzyskał w alkomacie, należy przemnożyć przez 2,1 aby wyszły promile. W tym przypadku kierowca miał 1.42mg/l a to daje trzy promile. Zawsze podkreślamy, przed napisaniem komentarza należy pomyśleć, czy ma się racje, zanim zarzuci się komuś rzekome pisanie głupot. Gdyż błyskawicznie sytuacja się odwraca i głupotami okazują się treści zawarte w komentarzu.

   Pozdrawiamy

 6. Ciekawe redakcjo jak było nas dwóch i magazynier ze sklepu jako świadek i ztrzymany to ciekawe kto wam takie info dał napewno nie ja pomyś lublin112

  • Ciekawe jest to, że dosłownie kilka słów wcześniejszego wyjaśnienia jest niezrozumiałe. Wyraźnie zaznaczyliśmy, iż wszystkie zawarte w materiale informacje, zostały przekazane przez policję.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas