Chełm: Zaginął Mateusz Rowiński. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

12 sierpnia zaginął Mateusz Rowiński. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Bliscy mężczyzny proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego.

Do zaginięcia 22-letniego Mateusza Rowińskiego doszło w środę 12 sierpnia w Chełmie na ul. Siedleckiej. Tam został odnaleziony pojazd mężczyzny, dostawcze białe auto marki Lublin. Pojazd był otwarty a kluczyki znajdowały się w środku.

Mateusz miał przy sobie sporo gotówki także motywów zaginięcia może być kilka. Jeśli ktoś cokolwiek widział 11-12 sierpnia co mogło mieć związek z zaginięciem Mateusza Rowińskiego proszony jest o kontakt.

Każda informacja jest ważna. Tel do rodziców 665617470, 667673364.


2015-08-14 11:05:26
(fot. Nadesłane)

14 komentarzy

 1. moze ktos ma namiary na jasnowidza prosze o kontakt

 2. Leszku, nie bawcie się w znachorów nic dobrego z tego nie wyjdzie, lepiej zamów Mszę Św. żeby się odnalazł. A jeśli chodzi o praktyczne działanie to pomysł z Rutkowskim może faktycznie jest dobry, bo kto inny? Gość odbijał z Bliskiego Wschodu porwane dzieciaki przez ojców arabów i oddawał matkom polkom.

 3. Trzeba być dobrej myśli, że chłopak się znajdzie cały i zdrowy. Rodzina martwi się o niego co jest normalne i liczy na pomoc więc ludzie niech ich wesprą i jeśli coś o nim wiedzą niech udzielą informacji a nie komentują złośliwie. Ludzie piszą , że pewnie baluje a jak się skończy kasa to wróci, gdyby balował to skontaktował by się jakoś z rodziną, i nie rozumiem dlaczego miałby być obciążony kosztami poszukiwań.Ten chłopak nie wygląda na chorego umysłowo, jest normalny więc nie oceniajcie nikogo jeśli go na przykład nie znacie. Prawdą jest że w Polsce na wschodniej ścianie panuje znieczulica, brak współczucia. Jego rodzinie życzę dużo cierpliwości i wytrwałości w poszukiwaniach, i ogromnych zasobów nadziei na jego szybkie odnalezienie całego i zdrowego.

 4. Jeżeli nie znacie Mateusza to po prostu go nie oceniajcie…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą