Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chełm: Wpadli kilka godzin po napadzie na kuriera

Chełmscy policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy napadali na kuriera przewożącego przesyłki. Sprawcom napadu grozi do 12 lat więzienia.

W miniony czwartek w miejscowości Wołkowiany doszło do napadu na pracownika firmy kurierskiej. Mężczyzna podczas dostarczenia przesyłki pod wskazane miejsce został napadnięty przez pięciu mężczyzn. Sprawcy spryskali twarz ofiary gazem a następnie wepchnęli mężczyznę do części bagażowej pojazdu i skrępowali mu ręce i nogi.

Napastnicy odjechali samochodem z przesyłkami w kierunku lasu gdzie dokonali kradzieży kilku przesyłek oraz pieniędzy. Łączna wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 5 tys. zł.

Po kilku godzinach chełmscy kryminalni zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 23 do 26 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. W piątek pod Krasnymstawem mundurowi zatrzymali piątego ze sprawców.

Zatrzymani to mieszkańcy powiatu łęczyńskiego i chełmskiego. Dzisiaj podejrzani doprowadzenia zostaną do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Grozić im może do 12 lat pozbawieni wolności.

Chełm: Wpadli kilka godzin po napadzie na kuriera

2016-02-20 12:50:14
(fot. Policja Chełm)

11 komentarzy

  1. Nic nie robić a zarobić to dewiza dla tych co chcą lekko życie przeżyć a inni niech harują …

  2. Pewnie borat rosja chcial fanty sprzedac zeby miec na mandat.

  3. Współczuje rodzinom, które są w posiadaniu takich tworów 🙂 tęsknota za rozumem bije z takich osobników 🙂 Jak bardzo mało inteligentnym trzeba być, żeby dla kilku tysięcy ryzykować takie paragrafy jak napad, pozbawienie wolności 🙂

  4. Idiot

  5. Wszyscy kurierzy to jedna wielka rodzina,kocham was! Dlatego ja wożę w drzwiach pistolet gazowy replike colta 😉

  6. białe skarpetki ???

  7. Sam jestem kurierem w Chełmie,brawo dla policjantów a tych niedorobionych gówniarzy śmierdzących w dyby na 15 lat.

  8. ktoś wie o kuriera jakiej firmy chodziło?

  9. Gruby Gangster z Cycowa 😀