Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chełm: Skazany za przestępstwa na tle seksualnym zbiegł

Sąd Rejonowy w Chełmie wydał list gończy za więźniem, który w czwartek około godz. 10.00 oddalił się z prac poza Zakładem Karnym w Chełmie.

-Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszukiwany oddalił się z prac prowadzonych na terenie jednostki Straży Granicznej przy ul. Trubakowskiej w Chełmie i nie powrócił do ZK. Do poszukiwań została powołana specjalna grupa w KWP w Lublinie, która koordynuje poszukiwania na terenie województwa i kraju – informuje mł. insp. Janusz Wójtowicz z KWP Lublin.

Poszukiwany odbywał karę pozbawienia wolności do roku 2019. Został skazany za przestępstwa na tle seksualnym oraz przeciwko życiu i mieniu.

Rysopis poszukiwanego: wzrost 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne krótkie, łysiejący, twarz pociągła w chwili zaginięcia ubrany w zielony uniform.

Informacje na temat miejsca jego pobytu należy przekazywać pod telefony alarmowe Policji 997. Apelujemy o nie podejmowanie prób interwencji we własnym zakresie. Może się zdarzyć, że w przypadku rozpoznania, stanie się agresywny.

Na informacje na temat jego pobytu policja czeka pod specjalnym nr infolinii 801 801 997.

Mężczyzna został skazany za różne przestępstwa łącznie na 10 lat pozbawienia wolności, m.in. też za „usiłowanie doprowadzenia do czynności seksualnych na nieletnim poniżej 15 roku życia”. Mężczyzna odbył już połowę kary.

2014-06-06 19:46:27
(fot. KWP Lublin)

9 komentarzy

 1. „…w chwili zaginięcia ubrany w zielony uniform.”

  To zaginął czy uciekł? A może się zgubił… zabłądził… w Polsce… więzień skazany na dychę bezwzględniaka… przebywający poza zakładem… ubrany w… … o0 … ZIELONY UNIFORM.

  • POLSKA, U UNDERSTAND?

   • Pan Sołtys z Lublina

    masz rację akurat TO w tym art. było najważniejsze… BRAIN U UNDERSTAND ?

    • Chyba niebezpieczny więzień wyprowadzany do pracy poza zakład karny powinien być trochę inaczej ubrany, nie uważasz geniuszu z Lublina czy skąśtam? Np. w pomarańczowy lub czerwony kombinezon.

    • Pan Sołtys z Lublina

     Ja tego nie pisałem. Ktoś nie może wypocić swojego nicka i korzysta z mojego.

 2. Rozejrzy się trochę po tym bożym świecie, odkryje, że papu nikt z friko nie da, na doprowadzenie kogoś do czynności seksualnych kasy brak, to wróci sam, tak gdzie regularne posiłki, kojo z kocykiem i łaźnia raz w tygodniu, na spacerek wyprowadzą…
  Żyć, nie umierać.

 3. Dokładnie. niby wiezien a poza zakladem, niby uciekł a w chwili zaginięcia… Kto wypuszcza poza ZK więźniów odsiadujących takie kary i niebezpiecznych? A zapomniałam….trzeba dać im szanse. No tak polskie prawo i myślenie

 4. Spodziewajcie się go na nocy kultury.
  Przybędzie incognito (w ciemnych okularach).
  Komu sprawi niespodziankę?

 5. a wczoraj było inne zdjęcie tego pana

Z kraju