690 680 960

Chełm: 24-latek pobił 11-latka i ukradł mu telefon

W sobotę w Chełmie 24-letni mężczyzna podszedł do 11-latka i zapytał go o godzinę. Kiedy ten wyciągnął telefon aby grzecznie odpowiedzieć, 24-latek pobił go i ukradł mu telefon.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w Chełmie na ul. Lubelskiej. Do 11-latka podeszli dwaj mężczyźni i jeden z nich zapytał chłopca o godzinę. Kiedy ten wyciągnął z kieszeni telefon aby odpowiedzieć, wtedy mężczyzna wykręcił chłopcu rękę. 11-latek nie chciał puścić telefonu więc napastnik zaczął go bić. Chłopiec upadł na ziemię a mężczyzna zabrał mu telefon.

Napastnik i jego kompan oddalili się w nieznanym kierunku. O zajściu została powiadomiona policja. Rodzice chłopca oszacowali wartość telefonu na 300zł.

– Chełmscy kryminalni jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Chełma. W jego odzieży policjanci znaleźli i zabezpieczyli marihuanę. Jak się okazało, był on też poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego w związku z odbyciem kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa przeciwko mieniu. W związku ze sprawą rozboju zatrzymany został również jego 20- letni brat. Jak ustalili śledczy, zbył on skradziony telefon w lombardzie – informuje mł. asp. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Dzisiaj obydwaj mężczyźni zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie zapadną decyzje o ich dalszym losie.

2015-01-19 19:59:38
(fot. ilustracyjne lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. to się nazywa mieć gó**o zamiast mózgu

 2. Przywiązać ich do torów na trasie pendolino

 3. pokażcie te zakazane ryje – może kogoś uratujecie

 4. Jogibabu brawo Jasiu

  Jedna jedyna i najlepsza kara 1 rok w kopalni niech zapierd….. na swoje utrzymanie i zadoscuczynienie, praca uszlachetnia, wywialo by mu pierdy z pustego lba.

 5. Ja pier**le… Dziecku ukradł telefon i co gorsza, pobił tego chłopaka. Odważny jest, nie ma co… Pewnie duma go teraz rozpiera z 1 udanego napadu. Od starszych gimnazjalistów pewnie obrywał za takie wybryki. Nic tylko pogratulować…głupoty.

 6. Ktoś tu używa słów których znaczenia nie zna.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…