Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chciała uszkodzić pojazd znajomego, na parkingu pomyliła auta

Za uszkodzenie mienia odpowie przed sądem mieszkanka Lublina. Wzburzona kobieta chciała uszkodzić pojazd swojego znajomego, jednak pomyliła auta i zniszczyła samochód sąsiada.

Zdarzenie miało miejsce w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pijana i silnie wburzona kobieta niszczy samochód na jednym z parkingów.

Wywiadowcy na miejscu zatrzymali 52-letnią kobietę. Mieszkanka Lublina znajdowała się pod silnym działaniem alkoholu. Co więcej, była mocno zdenerwowana. Jak się okazało powodem tego wzburzenia był jej znajomy. Kobieta oświadczyła, że chciała uszkodzić jego samochód tylko się pomyliła i zniszczyła auto sąsiada.

Właściciel toyoty oszacował straty na 2500 zł. Wkrótce kobieta usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi jej kara do 5 lat więzienia. Musi się również liczyć z obowiązkiem naprawienia szkody.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

11 komentarzy

  1. Juz nie tylko mylą gaz z hamulcem widzę… Z czym pomyliła toyotę? z Passatem?

  2. Hahahaha tęmpa baba

  3. Hehe ale pusta baba

  4. Ale musiała ją swędzieć , a ten nie chciał podrapać i się kobicina zdenerwowała….

  5. dalej się tak cackajacie z bydłem

    Zawsze jak czytam „grozi komus ileś tam lat więzienia ” to śmiech mnie ogarnia .Jakiego wiezienia ? przecież oni teraz bandytów po wyrokach wypuszczają ,bo nie ma miejsc w tych wiezieniach . W luksusach ich trzymaja ,musi być „tyle i tyle miejsca na jednego bandytę ” żeby „biedaczkowi” za ciasno nie bylo i nie ma miejsca .Do nieogrzewanych lochów bez swiatła przenieść to nieprzydatne do niczego bydło ,to się szybko problem braku miejsc rozwiaze

  6. na foto audi 80 b4

  7. Ale tępa grażyna.Poziom : dno i wodorosty:-)

Z kraju