Chciała skręcić w lewo, doprowadziła do zderzenia. Dwie osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj na jednej z ulic Zamościa doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala trafiły dwie osoby, w tym 8-letnie dziecko.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu na ul. Śląskiej w Zamościu. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Policjanci ustalili, że kierująca osobowym seatem 59-latka jechała ulicą Śląską od strony ulicy Szczebrzeskiej. Kobieta zamierzała skręcić w lewo w ulicę Chłodną, jednak rozpoczynając ten manewr nie upewniła się, czy z naprzeciwka nikt nie nadjeżdża. Po chwili w bok jej pojazdu uderzył volkswagen kierowany przez 28-latkę.

Po zderzeniu pomocy medycznej potrzebowała 28-letnia kierująca volkswagenem wraz z 8-letnią pasażerką. Obie zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że nie odniosły poważniejszych obrażeń jedynie niegroźne potłuczenia. Kierujące pojazdami były trzeźwe. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zderzenia pojazdów.

(fot. Policja Zamość)

Zobacz również

3 komentarze

 1. Czy ktoś nadjedza z naprzeciwka ,to widać bez żadnego upewniania się …no chyba ze ktoś ma wadę wzroku i widzi tylko 2 m przed maską auta …co nie jest wykluczone ,bo przecież nikt tego nie sprawdza .Prawko dozywotnio ,bez badań …A nie czekaj ,nie dozywotnio ,bo trzeba troche kasy zarobić na nowych blankietach i mają termin zdaje się 15 lat ….ale zadnych badań u okulisty nadal po tym czasie nie bedzie .Tylko kaska i nowy blankiecik już mamy ,nawet jak mamy padaczkę czy nie dowidzimy ….kogo to obchodzi

 2. Teraz nawet garów nie pozmywa bo potłuczona.

 3. ten „z naprzeciwka ” to musiał pewnie bez swiateł jechac ,skoro ” bidulka ” go nie zauwazyła .Dobrze ze nie wymusiała na cięzarówce na jakiejś trasie ,bo by nie było czego zbierać z osobówki .Prawko do odebrania i skierowanie na badanie do okulisty

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7765zł 0.51%
  • GBP 5.2367zł -0.06%
  • EUR 4.5345zł 0.25%
  • CHF 4.112zł -0.22%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”