Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał ugotować jajka i usnął. O mało nie doszło do pożaru

Nietrzeźwy mieszkaniec Biłgoraja o mało nie doprowadził do pożaru w mieszkaniu. Mężczyzna postanowił ugotować jajka i usnął. Sąsiedzi widząc zadymienie w budynku wezwali straż pożarną.

W środę około godziny 16:00 w jednym z mieszkań w Biłgoraju doszło do dużego zadymienia. Mieszkańcy zaniepokojeni dymem zaalarmowali straż pożarną.

Jak się okazało w mieszkaniu znajdował się 59-letni mężczyzna. Strażacy ustalili powód zadymienia, którym okazał się garnek na kuchence gazowej. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji mieszkańców i służb nie doszło do tragedii.

Mężczyzna powiedział policjantom, że postanowił ugotować jajka i usnął. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie 59-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Teraz mężczyzna stanie przez sądem i odpowie za sprowadzenie niebezpieczeństwa pożaru.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

2 komentarze

  1. na szczęscie mieszkajacy w domu jednorodzinnym

    Nie ma to jak mieszkać w bloku i mieć takiego sąsiada …to skarb nieoceniony i szczęscie .Wczesniej czy pózniej zapewni „atrakcje ” sąsiadom w postaci zalania albo pożaru ,a zwykle jedno i drugie

  2. Pijany i śmierdzące jajka- to często idzie w parze.