Chciał skręcić rowerem w lewo, wjechał pod ciężarówkę (zdjęcia)

Wczoraj rano na drodze krajowej nr 19 doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Poszkodowany cyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 5:20 na drodze krajowej nr 19 w Radzyniu Podlaskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty przez pojazd ciężarowy.

Policjanci ustalili wstępnie, że 52-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego jadący rowerem doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym. Mężczyzna najprawdopodobniej skręcił w lewo, wjeżdżając wprost pod koła jadącego w tym samym kierunku samochodu ciężarowego marki Man wraz z naczepą.

Poszkodowany cyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący ciężarówką 33-latek był trzeźwy. Od kierującego rowerem została pobrana krew do badań. Trwa ustalanie szczegółowy okoliczności wypadku. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zdarzenia ruch odbywał się ze sporymi utrudnieniami.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Zero wyobraźni i instynktu samozachwawczego u cyklisty

 2. jak to rower ma zawsze pierwszeństwo , właczył kierunkowskaz i co ?

  • Rower (tak samo jak każdy inny pojazd) nie ma zawsze pierwszeństwa, a zasady pierwszeństwa przejazdu określają zasady ogólne ruchu. Jedyny wyjątek od tej zasady to niekierowany przejazd rowerowy – na którym rowerzysta ma zawsze pierwszeństwo. I tutaj się z Tobą w pełni zgadzam. I tylko tutaj.
   Czy potrafisz podać choć jeszcze jeden wyjątek czy też (nie mając nic sensownego do powiedzenia) powtarzasz popularne frazesy wymyślone przez innych?

 3. Po co się wypowiadacie jak nie wiecie jak było? Na podstawie tego artykułu i w szczególności zdjęć można tylko napisać, że łańcuch w rowerze wymaga nasmarowania i tyle….

  • bo nie myślisz. nie analizujesz, nie wyciągasz wniosków. ale niektórzy to potrafią

   • @ABC mylisz chłopie pojęcia. Myślenie, analizowanie a domniemywanie to co innego. Druga sprawa to fakt, że nie potrzebuję w tym przypadku domniemywać kto, co i dlaczego ponieważ nie potrzebuję takiej wiedzy. @ABC ewidentnie chciałeś udowodnić jaki to ze mnie bezmózg nie przemyślając sprawy. Niestety nie udało Ci się przez co sam wyszedłeś na tego kogo chciałeś zrobić ze mnie. Ciekawe czy każdy artykuł o jakimś zdarzeniu drogowym tak „namiętnie” analizujesz? Zresztą, ludzie na emeryturze różne hobby mają dlatego w pewnym sensie rozumiem Twoje zaangażowanie. Mam nadzieję, że Twoje analizy pomogą policji dojść prawdy i sprawiedliwość będzie górą:D

 4. Kiedy remont balladyny?

 5. można było zamontować sobie lusterka

 6. To chciał skręcić czy skręcił.?Amen.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7303zł -0.3%
  • GBP 5.1069zł 0.34%
  • EUR 4.5237zł -0.23%
  • CHF 4.1974zł -0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL