690 680 960

Chciał się popisać przed partnerką BMW kręcąc bączki, wjechał w wiatę z wózkami sklepowymi

W miniony weekend kierowca BMW wjechał w wiatę z koszykami sklepowymi na parkingu przed hipermarketem. Mężczyzna był już kilka razy karany za łamanie przepisów w ruchu drogowym.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend około godziny 18:30 na jednym z parkingów w Łęcznej, zlokalizowanym w rejonie hipermarketu. 23-letni mężczyzna chcąc popisać się przed partnerką, kręcił swoim BMW tzw. bączki.

W pewnym momencie stracił panowanie nad autem i uderzył w wiatę na wózki sklepowe powodując jej uszkodzenie. W samochodzie w chwili zdarzenia znajdowała partnerka mężczyzny.

Jak się okazało, młody kierowca był już kilkukrotnie karany za łamanie przepisów w ruchu drogowym. Policjanci skierowali do sądu wniosek o ukaranie mężczyzny. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 23-latka i dowód rejestracyjny samochodu.

We wtorek kierowca usłyszał zarzuty stworzenia zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i używania pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Mężczyzna przyznał się do winy i poddał się dobrowolnie karze grzywny w wysokości 1000 złotych oraz czeka go zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 6 miesięcy. Jak sam oświadczył, już zakupił rower, aby dojeżdżać do pracy.

(fot. pixabay.com)

23 komentarze

 1. Ciekawe czy konkubina jest zadowolona?

 2. nieporuha;) hehee się popisał.

 3. Burak Ma Wydatek z Łyncny

 4. Typowy cham w chamobecie

 5. Łeb…. Totalny łeb burak
  Idiota…

 6. Się popisał. Laska pewnie jest zachwycona. Hahaha

 7. Bełema miała nadrobić jego brak mózgu i maleńkiego… Ale nie nadrobiła 😐

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas