Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał rozpalić ognisko, polał je benzyną. Na mężczyźnie zapaliło się ubranie

W środę na jednej z posesji młody mężczyzna próbował rozpalić ognisko używając do tego benzyny. W pewnym momencie na 23-latku zaczęło płonąć ubranie, poszkodowany trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16:30 w jednej z miejscowości w gminie Chodel w powiecie opolskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który doznał oparzeń ciała podczas rozpalania ogniska.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, ze 23-latek sprzątał posesję należącą do 37-latki z gminy Bełżyce. Mieszkaniec Lublina chcąc rozpalić ognisko, polał je benzyną. Niestety wskutek jego działań zapaliły się opary paliwa i na mężczyźnie zaczęło płonąć ubranie. 23–latek doznał oparzeń ciała i został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pojawiła się właścicielka posesji. Jak się okazało, kobieta kierowała samochodem marki Audi nie stosując się do decyzji Starosty Powiatu Opolskiego o cofnięciu jej uprawnień do kierowania pojazdami w związku z przekroczeniem limitu punktów karnych.

Szczegółowe okoliczności poparzenia 23-latka ustalają policjanci. Mieszkanka gminy Bełżyce poniesie konsekwencje w związku z jazdą bez uprawnień.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

13 komentarzy

  1. Wielce halooo bo bez Prawka przzejrchala do poparzonego …Hanba !! Ciekawe czy dłoni by bez prawka nienpojevhali do poparzonego znajomego !!!