690 680 960

Chciał ominąć sarnę, BMW stanęło w pionie. Cztery osoby trafiły do szpitala

Dzisiaj nad ranem na jednej z dróg powiatu parczewskiego doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. BMW wypadło z drogi i zatrzymało się w pionie. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 3:30 w miejscowości Babianka w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w pionie. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW na łuku drogi chcąc ominąć sarnę, która nagle wtargnęła na jezdnię, stracił panowanie nad pojazdem. Następnie mężczyzna zjechał do przydrożnego rowu i przodem uderzając w ziemię zatrzymał się na drzewie, a auto stanęło w pionie.

Pojazdem kierował 19-latek z gminy Niedźwiada. Młody mężczyzna był trzeźwy. Podróżowało z nim łącznie 5 osób. Pomocy strażaków potrzebowała jedna osoba, która miała trudność z wydostaniem się z pojazdu. Do szpitala przewieziono 4 osoby. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Parczew)

25 komentarzy

 1. Sprzedam piekne bmw, normalnie rakieta gotowa do startu-kosmos. Ciut odrapane, do poprawek lakierniczych.

  • Ty tu se jaj nie rób i o rakietach nie wspominaj bo nam się „siostry” i ”bracia” spłoszą i zapominając o darmowych dobrach, pustymi furami do siebie umkną.

  • te, ale do startu w kosmos, to nie tyłem przecież

 2. Zakręty, teren zabudowany, młokos za kierą to trzeba się posiłkować sarną.

 3. Jakby szybciej jechał to by nad sarną przeleciał zero myślenia

 4. Mam nadzieję że policja nie dała się nabrać na sarnę.

 5. Oo jak tu dużo jest jasno widzów, nie wiem po co składali zeznania skoro już po marce samochodu i po wieku kierowcy wszytsko wiadomo.
  Polecam nie wypowiadać się na ŻADNE tematy o których nie mamy pojęcia.
  Mam nadzieję, że nigdy nikomu się nie przytrafi taki wypadek i nikt nie będzie musiał czytać takich głupot na swój temat w internecie

 6. Jacy wszyscy mądrzy… Ograniczenie tam jest do 70, padał deszcz, z tą sarna to też nie uważam żeby była wymówka bo jeżdżę tamtędy dwa razy dziennie i bardzo często je w tym lesie spotykam. Fakt, mógł jechać wolniej ale… Teraz będzie miał nauczkę, będzie wiedział że lepiej wolniej. Najgorzej mnie denerwuje to Wasze zmieszkowanie… Sami znawcy u zawodowi kierowcy a nie raz komuś w tylek wyjechali albo w słupek cofając…Więcej empatii, nie każdy od razu musi być Kubicą.

 7. Jakie piękne opony, każda z innej „parafi” 👀🤔

 8. Każdy mądry jechałem od dziewczyny 5min od zajścia tam jest ostry łuk sarna no nie wiem wyciągnęliśmy chłopaka jednego drugi był pod zagłówkiem kierowcy sam siedzenie z gościem odsuwłem bo by się udusił mam film bo gdy włączyłem latarkę kamera się włączyła mam nagrane kierowca w szoku mam nadzieję że jest oki z tymi małolatami

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas