Chciał nauczyć 14-latkę miłości, innej proponował płatny seks. Mieszkaniec Puław zatrzymany na gorącym uczynku

Wczoraj w Puławach policjanci przeprowadzili zasadzkę na mężczyznę, podejrzanego o pedofilię. Wpadł on po sygnale od znanego w całym kraju łowcy pedofili Krzysztofa Dymkowskiego.

W sobotę w Puławach zatrzymany został 34-letni mężczyzna, który chciał się umówić z 14-latką. Na jego trop wpadł znany w całym kraju łowca pedofili Krzysztof Dymkowski. Zwrócił on uwagę na zamieszczane na jednym z portali internetowych ogłoszenia. Ich autor oferował 50 złotych dla nastolatki za to, że umówi się z nim na miłość francuską. W innym anonsie proponował sponsoring, również zaznaczając, że interesuje go tylko nastolatka.

Krzysztof Dymowski postanowił przeprowadzić prowokację. Na oba ogłoszenia wysłane zostały odpowiedzi, przy czym wyraźnie było w nich zaznaczone, że dziewczynka, z którą 34-latek koresponduje, ma zaledwie 14 lat. Nie przeszkadzało mu to jednak i nalegał na spotkanie. Co więcej, pisał 14-latce, że wytłumaczy jej, jak ma go poprawnie zadowolić.

Spotkanie miało się odbyć obok sklepu Stokrotka przy ulicy Grota Roweckiego. Jednak mężczyzna obawiał się świadków, więc wyznaczył bardziej ustronne miejsce. Przy zlokalizowanych w pobliżu garażach policjanci zorganizowali zasadzkę. W ostatniej chwili mężczyzna zorientował się jednak, że jest obserwowany i usiłował uciec. Został zatrzymany po pościgu.

Jak się okazało, mężczyzna mieszkał 200 metrów od miejsca, w którym umówił się na spotkanie. 34-latek trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zabezpieczyli telefony mężczyzny oraz sprawdzili jego mieszkanie pod kątem posiadania treści o charakterze pedofilskim. W poniedziałek ma zapaść decyzja o postawieniu mu zarzutów.

(fot. Krzysztof Dymkowski)
2018-05-27 15:28:37

Zobacz również

28 komentarzy

 1. W więzieniu go nauczą miłości.

  • Nie tylko francuskiej 🙂 Ale przede wszystkim pokłony dla Pana Krzysztofa za interwencję w takich oto sprawach.

   • Rąsia Rąsia Rąsia dziękuję Panu

    No i z czego tu się cieszyć. Gdyby chciał się umówić z 18-latką to sprawy by nie było. Byłby to tylko sponsoring jakich wiele. Mężczyzna mający popęd seksualny też mi nowość. On w tej sprawie jest nieważny. Facet wyjdzie i zabawa zacznie się od nowa. To portal internetowy powinien usuwać takie ogłoszenia z szybkością światła. Prowokacja? Co to jest? Proponuję zmienić branżę na Łowca Seryjnych Morderców albo Łowca Szpiegów Obcego Wywiadu albo Łowca Nieudanych Operacji Lekarskich albo Łowca internetowych Troli to było by coś.

    • To słuszny argument. Niby pedofilia zakazana. Ale z drugiej strony ta podstawiona 14latka nie została siłą zmuszona do nierządu. To była jej decyzja, wolna wola, chęć by się połasić na 50 zł. Więc czemu facet winny? Temu, że zamiast chętnej nastolatki 15+, trafiła mu się chętna 14 latka? Z resztą jaka jest różnica między 15latką a 14latką? Takie samo dziecko.
     Włochy, Niemcy, Węgry czy Szwajcaria uznają 14 lat za wiek zgody.

 2. Brawo Panie Krzysztofie!

 3. Będzie miał miłości analnej do bólu.

 4. Pan Krzysztof D. niby „łowca pedofil” a to taki sam dewiant jak oni.

  • Tutaj się zgodzę na 1 dobre że takich łapią ale też trzeba mieć coś z głową żeby codziennie podawać się za jakąś dziewczynkę chory psychicznie

   • Właścicielka używanej prezerwatywy

    Taką ma pasję – udaje dziewczynkę, to go kręci.

  • no chyba ,,ty”.

 5. A co to za cowboy z klamka za paskiem?

 6. Ciekawe czy jak skrzywdziłby taki dewiant twoje dziecko( chłopiec lub dziewczynka),też byś pisał takie bzdury.Czy by było Panie K.pomóż.

 7. To nie jest normalne, żeby dorosły facet podszywał się w sieci pod małe dziewczynki. Policja sama może przeprowadzać prowokacje i ORMO do tego nie potrzeba. Mam nadzieję, że służby prześwietliły tego faceta, nim zaczęły korzystać z jego usług.

 8. W UE islamiści mają 12 letnie żony i to kilka. Polska to nienormalny, antyeuropejski kraj.

 9. A dobrze mu tak, myślał dureń, że za marne pięć dych współczesna małolata się puści?
  Powinien brać nauki liczenia za usługi u galerianek.

 10. A co soe dziwic facetowi… kobiety w jego wieku sa grube i zapuszczone. Mlodsze zbyt wymagajace to uderzyl w swiezy towar. Z drugiej strony malolatki teraz daja coraz wczesniej wiec faceci korzystaja.

 11. Może się mylę,ale wynika z tego że nie proponował seksu 14-to latce tylko jakiemuś zbokowi za taką się podającego.

 12. no proszę skasowali mój komentarz o tym, że na pewnym portalu do zamieszczania zdjęć 30 paro latkowie mają w znajomych dziewczynki w wieku 13-14 lat…i skoro policja sie tym nie zajmuje…to pan Krzysztof się tym zajął…

 13. a z wypowiedzi powyższych widać, ze sporo facetów ma pedofilskie skłonności…skoro mają jakieś wątki, to chyba się boją żeby ich nie namierzył

 14. Ale zaraz zaraz…Nie było zadej 14-latki wiec jest niewinny.

 15. czytając większość komentarzy, rzygać mi się chce na waszą znieczulicę i podejście !! Pan Krzysztof -Łowca Pedofilii odwala kawał dobrej roboty, chroniąc dzieci przed zboczeńcami, jak nie znacie historii tego człowieka i dlaczego tym się zajmuje nie wypisujcie bzdur!! O prowokacji wiedziała policja więc pier….. zboczeniec tym razem się nie wymiga!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7614zł 0.07%
  • GBP 5.0239zł 0.04%
  • EUR 4.4843zł 0.23%
  • CHF 4.1477zł 0.3%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach