690 680 960

Bystrzyca Nowa: Dachował podczas wyprzedzania, kierowca w poważnym stanie

W sobotę rano miał miejsce poważny wypadek na trasie Bychawa – Niedrzwica Duża. Samochód dostawczy wypadł z drogi i koziołkował.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 8:30 w miejscowości Bystrzyca Nowa. Na drodze wojewódzkiej nr 834 dachował samochód dostawczy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący volkswagenem transporterem, jadąc w stronę Bychawy, podjął manewr wyprzedzania ciągu jadących przed nim aut. W trakcie wykonywania manewru, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, następnie wrócił na drogę, po czym zjechał do rowu po prawej stronie jezdni.

Auto następnie kilkukrotnie koziołkowało i zatrzymało się na boku. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Ze względu na poważny stan poszkodowanego, na miejsce zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym przetransportowano kierowcę volkswagena do lubelskiego szpitala.

Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. Jak wstępnie ustalono, mogło to być niedostosowanie prędkości. Kierowca podróżował także bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Przez ponad dwie godziny ruch w rejonie zdarzenia odbywał się wahadłowo.


Wyświetl większą mapę

(fot. lublin112)
2015-07-18 10:34:28

26 komentarzy

  1. to pewnie kraśnik 😀 Tak właśnie jeżdżą LKR.

  2. A ja, podsumowując ten wypadek, wzorem najmniej rozwiniętych „blondynek” napiszę: ” A może zaaasłaaabł”.

  3. moim skromnym zdaniem-jak zauwazylem jezeli jedzie ” fura ” za tzw. samochodem to trzeba wyprzedzic bez wzgledu na ryzyko i konsekwencje widze to na codzien – tu nie wazna jest linia ciagla , przejscie dla pieszych , ograniczenie predkosci -pradopodobnie to tylko glupie poczucie wartosci swojego ” JA ” a gdy dojdzie do nieszczescia wtedy zaczyna sie logiczne myslenie

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas