Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Był zdenerwowany po kłótni z dziewczyną. Kopnął w zaparkowane audi

Zamojscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który uszkodził zaparkowane audi. Sprawca tłumaczył, że jego zachowanie spowodowane było zdenerwowaniem po kłótni z dziewczyną.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę przed godziną 1 na ul. Kamiennej w Zamościu. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że młody mężczyzna kopnął w zaparkowany samochód. Zgłaszający opisał mężczyznę i poczekał na policjantów.

W pobliżu mundurowi zatrzymali 21-latka z Zamościa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu. Zapytany o okoliczności zajścia tłumaczył funkcjonariuszom, że zniszczył samochód, ponieważ zdenerwował się telefoniczną rozmową z dziewczyną.

Mężczyzna agresję wyładował kopiąc w drzwi przypadkowego samochodu, obok którego akurat przechodził. Powiadomiony właściciel auta wycenił wartość strat na kwotę 800 zł.

21-latek usłyszał zarzut umyślnego uszkodzenia osobowego audi. Do popełnienia czynu przyznał się i żałując swojego postępowania dobrowolnie poddał karze. Mężczyzna musi zapłacić grzywnę, naprawić wyrządzoną szkodę oraz pokryć koszty prowadzonego w tej sprawie postępowania.

(fot. Policja Zamość)

22 komentarze

 1. Niszczenie mienia/akt wandalizmu. Dobrze, że sprawca został ujęty oraz będzie ukarany. Szkoda, że w sytuacji, gdy ktoś niszczy mienie publiczne/miejskie w postaci rozjeżdżania trawnika czy niszczenia chodnika poprzez wjazd na niego chodnikiem służby (Sm, Policja) nie za bardzo kwapią się do podobnych działań. Naprawa chodnika czy zrobienie nowego trawnika może być więcej warte niż klapanie blachy w przeciętnym szrocie.,

  • W normalnym kraju. gdzie władza dba o przestrzegających prawo obywateli, a bezwzględnie karzącyca wandali i chuliganów, teń wsiowy kołek dostałby na miejscu 50 batogów, kopa w d..ę i karę w wysokości rocznej jego pensji.

  • pochwal się franiu czym ty jeździsz – pewnie elektryczną hulajnogą
   tak swoją drogą jak czytam twój komentarz to niezły z ciebie … skoro bardziej cenisz trawnik od samochodu na który być może ktoś ciężko zapracował
   A piszę z małej litery bo nie mam dla takich jak ty szacunku.

 2. No jak tak można ,zamiast zawieźć biedaczka do jakiegoś psychoterapeuty żeby mu pomógł opanować zszarpane nerwy to takie straszne kary mu zafundowali ,a gdzie jakieś ludzkie współczucie dla biedaczka ,jakaś empatia ?

 3. Ach ta młodość! 80% chłopaków w tym wieku taka jest. Popatrzcie na studentów w Lbn. W młodości picie, ćpanie, darcie ryja po nocy, dewastowanie przystanków i zaczepianie przechodniów jak się wraca napitym z imprezy a w wieku 25-30 lat już ułożeni często pod krawatem ludzie

 4. Wielka szkoda, że zamiast kopać w drzwi samochodu, nie przywalił z rozpędu łbem w jakiś słup. To podobno skuteczniej rozładowuje zdenerwowanie i agresję.

  • właśnie miałem napisać, żeby następnym razem walnął barana w ścianę. z pożytkiem dla wszystkich, ścianie nic nie będzie

 5. 800 zł? Właściciel przesadził. 400 zł w kolorze drugie drzwi.

  • Na miejscu właściciela Audi nie tylko naprawiał bym to w autoryzowanym serwisie ale także wzioł auto zastępcze na czas naprawy. Może by winowajca premyślał co zrobił i wnioski wyciągnoł na przyszłość… gdyby nie świadek to by sprawcy się upiekło.

   • adrian długopis

    A ja na twoim miejscu bym wziął i wyciągnął słownik ortograficzny i naprawiłbym braki w słownictwie. I sprawdziłbym że koncern piszemy Audi, a pojazd audi. A z ogółem wypowiedzi się zgadzam.

    • Daruj sobie ten słownik, on nic nie wnosi do sprawy. To nie dyktando, a zrozumiałeś wszystko obojętnie jakie „a” było.

   • Dżizys, pisz ze słownikiem ortograficznym ?

  • Czy ja wiem? Nowe drzwi i montaż wyjdą ponad osiem stówek.

   • w autoryzowanym serwisie, w odpowiednim kolorze, z przełożeniem oryginalnej szyby – można 2 tysiące liczyć. i jeszcze na części czekać ze 3 tygodnie, zanim namierzą w odpowiednim magazynie i sprowadzą to tyle potrwa – tym bardziej, że auto już nie jest produkowane…

 6. Dziwny człowiek , Co mu audi winne . Ja bym kopnął dziewczynę .

  • Za kopnięcie dziewczyny by to „kopali” współwiezniowie w ZK, tak zapłaci grzywnę i po sprawie.

 7. A jak dzisiaj sytuacja z kondonawirusem? Bo żadnej wzmianki w Lublin112

 8. Pewnie wyborca Konfederacji i Bossaka .

 9. Do przychuszki z nim na 3 tygodnoiwe badania. Albo się okaże że ma szmergla, albo wyjdzie i bedzie sie pilnował do końca życia.

 10. Policja zamiast takich restrykcji powinna wozić ze sobą psychologa zeby uspokajał takich zdenerwowanych nieszczęśników ,a nie od razy sankcje z grubej rury .Troche wspólczucia dla czlowieka w końcu poklucił się z dziewczyną i nie wiemy o co poszlo ,a to są ważne życiowe dylamaty …a nie jakieś tam bzdety w postaci pogietej blachy w balszanej puszcze na czterech kołach