690 680 960

Był zajęty nawigacją, potrącił pieszego na chodniku

W środę w Górze Puławskiej doszło do wypadku z udziałem pieszego. Poszkodowany mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Góra Puławska. Policjanci przyjęli zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego z udziałem pieszego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 38-letni obywatel Ukrainy kierując pojazdem marki Opel nienależycie obserwował drogę kierując się komunikatami z nawigacji i podjął manewr skrętu w prawo przed skrzyżowaniem. W wyniku tego manewru zjechał z jezdni na chodnik i potrącił pieszego.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. 37-letni mieszkaniec powiatu puławskiego z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Kierowca był trzeźwy. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

17 komentarzy

 1. Niech święte Krowy uważają którędy łażą. Czy pieszy miał kamizelkę?

 2. Aaron Fleischman

  Pieszy miał szczęście. Sprawca potrącenia to Ukrainiec, więc tym razem to na niego wyleje się cały hejt, bo to przecież „banderowski morderca”, który wzorem swoich przodków na pewno chciał zabić i po to tu przyjechał, a Polska ma być dla Polaków, więc niech wraca do siebie.

  Ale jakby pieszego potrącił jego rodak, to znów byśmy czytali o „świętych krowach”, co myślą, że chodniki czynią ich nietykalnymi i nieśmiertelnymi i dlatego „ŁAŻĄ” (tak!, bo piesi nie chodzą – oni zawsze „łażą”) po nich z klapkami na oczach.

  • Bo tak jest. Te wstrętne piesze ŁAŻĄ. To jest inny gatunek człowieka. Człowieka, którego nie stać na samochód. Każdy myślący jeździ samochodem, a parkuje w drzwiach.

  • Wszystko w myśl zasady, że większy ma pierwszeństwo i na drodze może więcej. Niech piesi i rowerzyści uważają na samochody. A kierowcy osobówek na ciężarówki, bo w zderzeniu z ciężarówką osobówka nie ma szans. Jakie to wszystko jest proste.

  • … za 20 m skręć w prawo
   … skręć w prawo
   … lećććć w dół
   … za 10 m będziesz na dole
   … doleciałeś do celu
   … następna studnia za 100 m

  • Jakby pieszego potrącił jego rodak, to już by ci się piana z pyska toczyła, a że to tylko biedny Ukrainiec, to nic się nie stało, zdarza się.

 3. Przedmówcy mają rację:
  -większy ma pierwszeństwo dla tego niech piesi uważają jak ŁAŻĄ
  -pieszemu jest się łatwiej zatrzymać
  -chodnik służy do parkowania na nim pojazdów (tzw. tylko samochodów, rowerów nie można parkować na chodniku)
  -chodzenie chodnikiem jest warunkowo dozwolone, ale trzeba ustępować pierwszeństwa przejazdu samochodom i mieć kamizelkę
  -czy pieszy był trzeźwy?
  -czy pieszy miał OC?

 4. Cimcirymci, eciu peciu

  A mnie sie widzi, że to winna nawigacja… pieszego na monitorku nie wyświetliła

 5. Masakra co niektórzy robią. Sam mam yanosika, ale nie wgapiam się w niego, tylko szybkie spojrzenie i tyle. Jak można być tak nieostrożnym.

 6. Pewnie na takxify jeździł

 7. piesi się mają za święte krowy, najgorzej to po zmroku jest….nawet jadąc z Yanosikem trzeba na pieszych uważać. A najlepiej to mieć oczy dookoła głowy

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas