Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Był tak pijany, że wypadł z auta. Kierowcę zatrzymali świadkowie (zdjęcia)

Na szczęście tym razem nieodpowiedzialny kierowca nie wyrządził nikomu krzywdy. Z pewnością pomogli w tym świadkowie, którzy nie zawahali się zareagować. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko trzy promile alkoholu w organizmie.

W poniedziałek około godziny 19:30 lubelscy policjanci zostali powiadomieni o obywatelskim zatrzymaniu pijanego kierowcy. Miało to miejsce na skrzyżowaniu ul. Długiej z Garbarską w Lublinie. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol funkcjonariuszy drogówki.

Z relacji świadków wynikało, że kierowca dostawczego auta był tak pijany, że praktycznie wypadł z samochodu. Badanie alkomatem nie pozostawiało wątpliwości. Mężczyzna miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie.

Został on przewieziony na komisariat, gdzie będą z nim wykonywane dalsze czynności. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi mu teraz do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Był tak pijany, że wypadł z auta. Kierowcę zatrzymali świadkowie (zdjęcia)

Był tak pijany, że wypadł z auta. Kierowcę zatrzymali świadkowie (zdjęcia)

(fot. lublin112)

9 komentarzy

 1. Głupi uśmiech na piance piwa

  Proszę zmienić tytuł na Pijanego bydlaka zatrzymali świadkowie… A w treści ze szkoda że nie wymierzyli sprawiedliwości na miejscu…

 2. Podczłowiek wracał do domu

 3. stary szybki i wściekły

  @Lolo, skoro wiedziałeś , że jeździ pijany i nic nie zrobiłeś to źle to o tobie świadczy, ciekawe co byś zrobił , gdyby zabił kogoś z Twojej rodziny?

  • Nie rzucaj kamieniem..
   taki jesteś święty i chcesz by reszta taka byla ?

   A dlaczego codziennie nie jezdzisz do bezdomnych z kanapkami ? Nie masz pieniędzy by codziennie zrobić kilka kanapek ?? Problem ..

 4. po 1 czemu mu nie obili twarzy? po 2 jak pajaca wypuszczą to przecież znowu będzie jeździł dopóki ma kluczyki, proste

 5. Niebieskie spodeneczki, żółta koszuleczka, biała czapeczka i bujany krok – mmmoootorowcy goola (w okręgówce).
  Swoją drogą ciekawe skąd byli ci co ś.miecia zatrzymali bo nigdy nie uwieżę że z okolicy. Szacun dla nich!

Wiadomości z info112