Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Policyjny pościg za nietrzeźwym motocyklistą. Mężczyzna miał przy sobie marihuanę

W minioną sobotę puławscy policjanci po pościgu zatrzymali nietrzeźwego motocyklistę. Mężczyzna miał przy sobie marihuanę.

W minioną sobotę po południu puławscy policjanci zauważyli w miejscowości Mareczki motocyklistę. Po chwili dali mu sygnał do zatrzymania. Kierujący jednośladem przyśpieszył, ominął mundurowych i podjął próbę ucieczki.

Policjanci ruszyli za nim. Jeden z nich wyprzedził motocyklistę, dając mu sygnały, żeby się zatrzymał. Wówczas kierowca hondy, próbując uciekać, skręcił w boczną drogę. Tam również został dogoniony przez funkcjonariusza. Podczas kolejnej próby ucieczki, 32-latek nie zapanował nad pojazdem i przewrócił się, uderzając w policjanta na motocyklu.

Mężczyzna porzucił motocykl i piechotą próbował uciekać przez pola. Po kilkunastu metrach został zatrzymany. Jak się okazało 32-latek miał w organizmie niemal promil alkoholu. Co więcej w kieszeni spodni miał marihuanę.

Mieszkaniec gminy Wąwolnica trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty, za swoje czyny odpowie wkrótce przed sądem.

(fot. Policja Puławy)

7 komentarzy

 1. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  Próbować uciec motocyklem przed radiowozem to jeszcze można próbować, ale na ucieczkę przed policyjnymi jednośladami to już nawet czasu szkoda.

 2. Jak jeszcze jest się pijanym to najwyżej można skończyć jako sok z buraków.

 3. To bandyta, pewnie wyciągał te marihuanę , dobrze że go złapali ?

  • Mowienie o nim bandyta to przesada. To jest po prostu kretyn.

   • Kretynem jest kierowca, który w panice (nie mając powodu) ucieka przed Policją.
    Natomiast każdy pijany kierowca jest „drogowym bandytą”.
    Powtórzyć?

 4. Typowy motocyklista.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo