Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Był poszukiwany za znęcanie się nad bliskimi. Jest już za kratkami

Od około roku 36-latek był poszukiwany listem gończym przez biłgorajskich policjantów. Mężczyzna został skazany przez sąd za znęcanie się nad bliskimi. Został zatrzymany we wtorkowy wieczór przez dzielnicowych. Najbliższe 2,5 roku spędzi za kratkami.

36-latek, którego Sąd Rejonowy w Biłgoraju poszukiwał od roku, ostatecznie wpadł w sidła sprawiedliwości. Mężczyzna, skazany za czyny znęcania się nad osobami bliskimi, od dłuższego czasu unikał spotkania z organami ścigania. We wtorkowy wieczór, podczas rutynowych działań policyjnych, biłgorajscy dzielnicowi zdołali ustalić jego miejsce pobytu i przeprowadzić skuteczną akcję zatrzymania.

Według ustaleń śledczych, 36-latek systematycznie stosował przemoc wobec swoich najbliższych, co doprowadziło do wszczęcia postępowania sądowego. Jednakże po ogłoszeniu wyroku sądowego, mężczyzna zniknął z pola widzenia organów ścigania, próbując uniknąć wymierzonej mu kary. Przez ponad rok trwały intensywne poszukiwania.

W miniony wtorek 36-latek został zatrzymany. Teraz mężczyzna będzie musiał spędzić najbliższe 2,5 roku za kratkami w zakładzie karnym, gdzie będzie odpowiadał za swoje przestępstwa.

PRZECZYTAJ

Trzymał narkotyki w sejfie. Grozi mu nawet 15 lat więzienia (zdjęcia)

Jeden komentarz

  1. Dobromir (naprawdę pomysłowy)

    Został skazany przez sąd za znęcanie się nad bliskimi. Został zatrzymany we wtorkowy wieczór, a tego co w ub. roku wykończył całą rodzinę jadąc samochodem „po pijoku”, do tej pory nawet zatrzymać nie potrafią.
    Adwokata co usiłował zburzyć samochodem Teatr Osterwy, też ze trzy lata sąd nie potrafił postawić przed swoim Wysokim obliczem. Tych złych małolatów z Zamościa co utłukli swojego kolegę też jakoś tak od roku trudno posadzić.
    Ten tu miał pecha, albo nie miał kasiorki dla papugi.

Dodaj komentarz

Z kraju