690 680 960

Busem zaparkował na przejściu dla pieszych

Mistrz parkowania został uwieczniony przez zamojski monitoring. Zdjęcie zaś tego wyczynu opublikowali strażnicy miejscy.

Strażnicy miejscy z Zamościa we wtorek po południu podzielili się zdjęciem okraszonym stosownym komentarzem do „wyczynu” kierowcy busa.

– Nie ma to jak zaparkuje zawodowiec. Na temat parkowania w rożnych miejscach prawidłowego i nieprawidłowego napisano już dużo książek i artykułów. Nie mniej jednak podzielimy się smaczkiem z dzisiejszego dnia – napisali strażnicy.

Dodali również, że ono rewelacyjne parkowanie na przejściu dla pieszych przez zawodowca z niebieskiego busa miało miejsce na ulicy Akademickiej w Zamościu.

(fot. SM Zamość)

16 komentarzy

 1. No i co z tego? Gdzie miał zaparkować? Zupełnie mnie to nie dziwi. Za to bardzo dziwi mnie to, że Straż Miejsca dopatrzyła się czegoś nie prawidłowego i za pewne ukarała kierującego pouczeniem.

  • Co ja za bzdury wygaduję! Jakie pouczenie. Gdy po 4 godzinach partol straży miejskiej dotarł na miejsce, strażnicy nie zastali na miejscu pojazdu, który parkował by w sposób nie dozwolony.

 2. Ta „zatoka parkingowa” to też przykład jak nie projektować takich miejsc. Infrastruktura nie może zachęcać do nieprawidłowego parkowania, a najlepiej gdyby to uniemożliwiała. Gdyby donice, słupki stały „szczelniej” to nikt by tam nie zaparkował.
  Urzędnik to akceptujący/oceniający nie dostać premii w tym miesiącu.

 3. Znam wytłumaczenie/usprawiedliwienie dla tego wykroczenia.
  Kierujący busem, tuż po pracy miał zaplanowany trening kolarski. i żeby nie tracić czasu, był już ubrany w obcisłe gacie. To one go uwierały w krok, krew nie dopływała do mózgu i dlatego tak zaparkował.

 4. Ale jakie ułatwienie dla wsiadających. Tylko zamiast pasów na jezdni były schodki do busa.

 5. Standard. LZA, LUB, LSW, LLB, LPA, parkuje tak cały czas u mnie na osiedlu. Nieważne czy na dwóch miejscach, na przejściu dla pieszych czy na środku chodnika.

 6. Franiu. Nie gadaj sam ze sobą. Napisz, że ktoś jest: Świętą Krową, czy Błogosławioną Amebą (jeżeli to pieszy/rowerzysta) albo, że to był wypadek, który zdarza się nawet najlepszym (jeżeli sytuacja dotyczy kierującego samochodem).
  Zmieść się w 1 czy 2 zdaniach i zakończ wypowiedź, a nie tak piszesz coś bez sensu.

 7. Blokersie, żalisz się czy chwalisz?

 8. Przecież jakiś idiota na przejściu wyznaczył miejsce parkingowe. Co tu jest dziwnego?

  • Zauważ, że to „miejsce parkingowe” zastawione jest betonowymi „donicami”.

   • Poprzednik ma trochę racji.
    Też zwróciłem na to uwagę: 30 marca 2021 o 13:34.
    Ale nieprawidłowego parkowanie to oczywiście nie usprawiedliwia. Jakby ktoś postawił znak parkowanie w rzece, albo w aktywnym wulkanie to byś tak zaparkował?

 9. Jak się zatrudnia polmozgow w ortaliinie to czego się spodziewać…z resztą kurierzyny i boulty nie lepsze😊

 10. Zaparkować na przejściu to szczyt buractwa.

  • Zgadzam się, to jest typowe, LUB, LLB, LSW, LPA – oni myślą, że można i to nie wiocha 😀 tak samo potem pójdzie do domu wystawi śmieci przed drzwi i zapoda disco polo na full. Nie to nie wiocha 😀

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas