Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Budowali składowisko na węgiel. Jeden z pracowników został poważnie ranny (zdjęcia)

Betonowa płyta przygniotła jednego z pracowników. Mężczyzna z poważnym urazem ręki został śmigłowcem przetransportowany do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek przed południem w Wojciechowie w powiecie lubelskim. Na budowie składowiska węgla doszło do wypadku przy pracy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż pracownicy przy pomocy koparki ustawiali betonowe płyty. W pewnym momencie jedna z nich się osunęła i przygniotła mężczyznę.

Na pomoc poszkodowanemu ruszyli jego koledzy. O wszystkim zaalarmowane zostały również służby ratunkowe. 49-latek doznał zmiażdżenia ręki i śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego przetransportowano go do szpitala.

Teraz policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Powiadomiona została również Państwowa Inspekcja Pracy.

Budowali składowisko na węgiel. Jeden z pracowników został poważnie ranny (zdjęcia)

Budowali składowisko na węgiel. Jeden z pracowników został poważnie ranny (zdjęcia)

Budowali składowisko na węgiel. Jeden z pracowników został poważnie ranny (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

24 komentarze

 1. No i wyjasniło się dlaczego nie ma węgla w Polsce, nie ma go gdzie składować !!!

 2. Jeden straci zdrowie, żeby drugi się przypodobał pisowskim aparatczykom.

 3. Czyli są już pierwsze ofiary kaczego pomysłu.

 4. Pełowskim przygłupom zostało tylko pisanie bredni w komentarzach.

 5. Wojciechowem rządzi maniakalny pisowiec. Nie dziwne więc że buduje skład dziwne że dopiero dziś, Tam handel tym sprowadzonym przez rząd g….. powinien odbywać się od miesiąca. Mieszkańcy gminy to za wasze pieniądze budujecie i ciekawi mnie jak ten plac zostanie wykorzystane w kolejnych latach, a może trzeba będzie tez za pieniądze gminy to rozbierać.

  • Falszywe dane osoby piszącej komentarz, potrzymanie się jest karalne!

   • "Kowal z Wojciechowa"

    Klaudio nikogo nie potrzymuję (a może miało być podszywanie ? bo w podtrzymanie to też był by brak „d” ) NICK na tym portalu nie są do identyfikacji osoby piszącej i traktuje je jako luźne określenie chciałem jedynie wskazać na znajomość miejscowości i mieszkańców.

    • Wydaje mi się ze NICK nie powstał z myślą znajomosci miejscowości i mieszkańców a wstydu podpisania się własnym nazwiskiem

    • Dokładnie. Tu nie chodzi o wskazanie znajomości miejscowości i jej mieszkańców, a raczej nie-wskazanie własnej tożsamości, brak odwagi i malkontenctwo. A jeśli nie podobają Ci się kolego działania innych, to zrób Ty coś pożytecznego dla tej ,,twojej wsi” albo chociaż dla siebie samego w ramach samoakceptacji. Tylko pokaż twarz, żebyśmy wiedzieli kogo chwalić, bo tzw. ,,kowali z Wojciechowa” jest wielu, więc żebyś nie poczuł się urażony jak trofea nie trafią na Twoje ręce a sąsiada

 6. Najlepiej nic nie robić tylko narzekać jak przygłupy z opozycji

 7. Bardzo prosimy osobę o loginie „Kowal z Wojciechowa” o okazanie się może swoimi prawdziwymi danymi . Podszywanie się pod czyjeś dane jest karalne . Kowal z Wojciechowa nie komentuje i nie komentował w/w artykułu ani zaistniałej sytuacji.

  • Wojciechów słynie z kowalstwa i Wieży błędnie nazywaną Ariańską bo wcześniej służyła zborowi kalwińskiemu. Nick na tym portalu nie jest przedstawieniem się (brak obowiązku rejestracji konta) Wskazuje jedynie na dobrą znajomość miejscowości i jej mieszkańców, Jak również wójta którego sobie wybraliście. Wywalone pieniądze na plac sasina który w marcu będziecie rozbierać, ale każą to robię bo inaczej mnie nie wstawia na listę.

  • A bo to tylko jeden kowal ma prawo być w Wojciechowie i ma prawo wyłączne używać tego miana?
   Ja też mam prawo być kowalem w Wojciechowa.

   • Wg rodziny kowala Cz jest tylko jeden kowal, którego trzeba znać, pozostali nie liczą się.

    • Nie wiem czy jeden czy więcej ale na pewno ten, o którym Pan pisze, tj. kowal Cz, takiego komentarza by nie napisał. Tego, ani tamtego wyżej ani żadnego innego. Bo w przeciwieństwie do Pana ma klasę i kulturę, a na codzień zajmuje się pracą (swoją pracą) a nie komentowaniem pracy innych. I każdy człowiek jest dla niego wartością, bez względu na ugrupowanie polityczne, status społeczny, wygląd czy wykształcenie. Przykre więc, że ludzie mają tyle jadu w sobie i w obliczu każdej tragedii, nieszczęśliwego czy też szczęśliwego zdarzenia, bo każdy powód jest dobry, są jak wygłodniałe wilki oceniają, oczerniają, zarzucają… Cel jest jeden skrytykować wszystko i wszystkich, co by nie zrobili czy zrobili…

     • Nie napisałby, bo nie chce stracić środków i możliwości współpracy z urzędem gminy, Gok i innymi instytucjami.

     • "Kowal z Wojciechowa"

      Agnieszko nazwisko Czer…. jest w Wojciechowie jak Kowalski i Nowak w Polsce. Na każdej koloni przynajmniej 25%. W mojej rodzinie także jest to nazwisko i nie spokrewnione no może że w jakimś 10 pokoleniu.

 8. Bardzo ciekawa dyskusja. Nawet wioska Wojciechów została skłócona. Osoby mające profity popierają wójta. A nikt nie myśli o ciężkiej sytuacji okaleczonego mężczyzny….

 9. Operator koparki będzie miał ciepło teraz. Mnie na kursie koparko ładowarki uczyli że koparka nie służy do dźwigania różnych elementów tylko od tego jest dźwig

  • "Kowal z Wojciechowa"

   Bez obaw. Jutro sejm uchwali ustawę nadającą wszelkie potrzebne uprawnienia i znoszące przepisy BHP w przypadku rozkazów władzy w sytuacjach wyższej konieczności i to obowiązujące od 1 października.

 10. dużo dużo zdrowia życzę

Z kraju

Sport