Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Z bronią w ręku napadł na sklep. Zabrał sześciopak piwa, po godzinie wrócił po następny

W czwartek w Izbicy doszło do napadu na jeden ze sklepów spożywczych. Napastnik grożąc pistoletem, zabrał sześciopak piwa. Był kompletnie pijany.

W czwartek przed godziną 16-tą do jednego ze sklepów spożywczych w Izbicy w powiecie krasnostawskim, wszedł jeden z mieszkańców tej miejscowości. Rozejrzał się po sklepie, a gdy zobaczył, że nie ma w środku więcej klientów, podszedł do lady a następnie wyciągnął z kieszeni pistolet. Pokazał go sprzedawczyni i zażądał żeby ta dała mu piwo. Przestraszona kobieta powiedziała napastnikowi, żeby ten sam je sobie wziął.

Mężczyzna podszedł do jednej z lodówek i zabierając z półki sześciopak piwa w puszce opuścił sklep. Jednak po godzinie powrócił znowu i po raz kolejny zażądał piwa. Tym razem jednak nawet nie wyciągał broni, tylko pokazał dłonią na kieszeń. Bez słowa skierował się od razu do lodówki, znów zabierając sześciopak.

Policjanci po kilku godzinach zatrzymali 50-letniego mężczyznę. Był on pijany, badanie wykazało u niego ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. – Policjanci zabezpieczyli przy nim opisywany pistolet, który okazał się bronią gazową. Mężczyzna usłyszał zarzuty rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia. Dziś na wniosek policji i prokuratury trafi przed oblicze sądu, który zadecyduje o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Grozi mu kara do 15 lat więzienia – wyjaśnia st. sierż. Kamil Gołębiowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

(fot. KPP Krasnystaw)
2015-02-14 15:16:34

11 komentarzy

  1. Hahahah. Te promile to jedyna jego obrona…

  2. Powinien być przepis 15 lat , a te popier…one sądy powinny z góry najsurowsze kary wymierzać , ale o czym ja pisze to przecież polska , sędzia też chce mieć za co żyć

  3. Loch a nie normalne warunki jak w więzieniu. A nie jeszcze kosztem normalnego społeczeństwa żywić głupich darmusów!

  4. stały klient ;D

  5. Dawać go uja wsadzic mu tą gazówkę w dup* i wypalić z pół roku by na dupie posiedział to by się nauczył

  6. „Mężczyzna podszedł do jednej z lodówek i zabierając z półki sześciopak piwa w puszcze” zabrał 6pak w puszcze?? i co on w tej puszczy robił?? 🙂

  7. kowboje dzikiego wschodu…

  8. Czy możecie mi wyjaśnić jedno? Jakim cudem od pierwszego napadu policja nie dojechała na miejsce? Babkę napada facet z bronią a ona co? „Eee skoro już sobie poszedł to nie zadzwonię na policję” czy raczej policja miała ważniejsze zadania niż kradzież z bronią w ręku?

  9. przezyj to samo blondynko to zobaczysz jak to jest …. ja zamarlam najgorszy dzien w moim zyciu tragedia ….

  10. Dla mnie niezrozumiałe jest to jak można nie zamknąć sklepu na cztery spusty po czymś takim…

Z kraju