Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Bollywood w Kozłówce, czyli Muzeum Zamoyskich w filmie

Muzeum Zamoyskich wystąpi w dwóch produkcjach filmowych. Pierwsza została już nakręcona, druga zaś będzie realizowana w dniach 14-21 listopada. Muzeum będzie wtedy zamknięte dla zwiedzających.

Premiera filmu z Belriguardo w Kozłówce

9 listopada (niedziela) w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce odbędzie się premiera filmu z udziałem Zespołu Tańca Dawnego Belriguardo. Zdjęcia do filmu, wykonane przez Telewizję Obywatelską TO.tv zostały wykonane na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Kozłówce.

Atrakcje związane z premierowym seansem są uzależnione od aury. Jeśli dopisze pogoda, około południa na dziedzińcu przed pałacem Zamoyskich pojawi się korowód tancerzy, muzyków oraz akrobatów, których specjalnością jest żonglerka flagami. W przypadku deszczu, w salach pałacu (Salonie Czerwonym i Bibliotece) od 12.00 do 15.00 artyści zaprezentują scenki rodzajowe m.in. naukę poloneza. Zachęcą także turystów do wspólnej lektury „Pana Tadeusza” A. Mickiewicza. Scenariusz scenek podsunęła nam rzeczywistość czyli zbliżające się Święto Niepodległości.

O 15.30 w pałacowej Teatralni odbędzie się premierowy pokaz filmu o Belriguardo. Wstęp na projekcję oraz wydarzenia na pałacowym dziedzińcu jest wolny.

Bollywood w Kozłówce

W połowie listopada w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce rozpoczynają się zdjęcia do indyjskiego filmu „Shaandaar”. To komedia obyczajowa, której akcja rozgrywa się podczas uroczystości ślubnych przedstawicieli dwóch najzamożniejszych rodzin w Indiach. Nie obędzie się bez perypetii: kłótni, tajemnic, konfliktów. Wszystko – jak przystało na komedię romantyczną – będzie miało swoje szczęśliwe zakończenie. W obsadzie widzowie zobaczą m.in. Shahida Kapoora i Alię Bhatt. Ich miłosne perypetie będą rozgrywać się m.in. w salach pałacu Zamoyskich w Kozłówce.

Przybycie blisko 120.osobowej ekipy filmowej wiąże się z określonymi procedurami. Od 14 do 21 listopada cały teren zespołu pałacowo-parkowego w Kozłówce będzie nieczynny dla zwiedzających.

Bollywood w Kozłówce, czyli Muzeum Zamoyskich w filmie
Bollywood w Kozłówce, czyli Muzeum Zamoyskich w filmie

2014-11-02 11:15:44
(fot. MZK)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Sport