690 680 960

Bistro Borek zaprasza do wzięcia udziału w konkursie jedzenia najdłuższej zapiekanki

Bistro Borek mieszczące się przy ul. Bukowej 2 w Turce zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie polegającym na jedzeniu najdłuższej dostępnej w ofercie lokalu zapiekanki w ograniczonym czasie (30 minut), a także do śledzenia zmagań konkursowiczów. Konkurs odbędzie się 18 września 2021. Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie w regulaminie.

Jak będzie wyglądał konkurs?

Organizatorzy spotkają się z uczestnikami o umówionej wcześniej godzinie i podadzą dwumetrową zapiekankę – ewentualnie na wniosek uczestnika będzie możliwość ze skorzystania z dodatkowych składników, w celu jej wzbogacenia. Należy jednak zaznaczyć, że taki zabieg zwiększy jej wagę, a tym samym utrudni zdobycie nagrody.

Organizatorzy nie dopuszczają rezygnacji z części składników wymienionych w regulaminie, stanowiących podstawę bazowej zapiekanki.

Próbę zjedzenia zapiekanki będą podejmowały dwie osoby jednocześnie, jednak próby nie będą miały charakteru rywalizacji. Uczestnicy będą mieli szansę wygrać nagrodę niezależnie od siebie.

Cały przebieg konkursu będzie dokumentowany zdjęciami oraz filmami, które będzie można zobaczyć na profilu na Facebooku Bistro Borek tutaj.

Kilka słów o Bistro Borek

Lokal mieści się w budynku Top Marketu w Turce, przy ulicy Bukowej 2. Czynny jest od poniedziałku do soboty.

Zamówione dania dowożone są również do klientów mieszkających w bezpośredniej bliskości – Os. Borek, Turka, okoliczne miejscowości, północne dzielnice Lublina, takie jak Tatary i Hajdów.

Link do strony na Facebooku – https://www.facebook.com/TurkaBistroBorek

Klienci kupują w Bistro Borek głównie zapiekanki, lunche i pizze, ale znajdą również w ofercie, soki świeżo wyciskane, piwa rzemieślnicze z browaru Błonie oraz laną Perłę. Piwo sprzedawane jest jedynie na wynos.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas