Bilet do Kozłówki kupisz w sieci

Teraz by kupić bilety do Muzeum Zamoyskich w Kozłówce nie trzeba już uzgadniać terminu, czy tez dokonywać telefonicznych rezerwacji. Właśnie wprowadzono możliwość zakupu biletów przez internet.

Muzeum Zamoyskich w Kozłówce uruchomiło sprzedaż biletów on-line.na zwiedzanie pałacu jak i wystaw czasowych. Oznacza to, że teraz każdy turysta, zainteresowany zwiedzaniem muzealnych ekspozycji, może dokonać rezerwacji na wybrany dzień i godzinę. Jest to bardzo duże udogodnienie dal turystów, o które z resztą zabiegali od dawna. Oferta przeznaczona jest dla wszystkich, zarówno osób które zwiedzają muzeum indywidualnie, jak również dla grup.

Nowa forma sprzedaży biletów ma zmniejszyć kolejki przy kasach a także przyciągnąć nowych turystów -Uruchomienie sprzedaży biletów on-line ma usprawnić obsługę ruchu turystycznego oraz dać jak największą szansę udostępnienia obiektu osobom, przyjeżdżającym do Kozłówki. Rozwiąże także problem kolejek do kas w czasie dni wolnego wstępu do pałacu, oraz długich weekendów, kiedy Muzeum Zamoyskich jest dosłownie oblegane przez turystów- wyjaśnia Monika Januszek z Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem strony www.muzeumzamoyskich.pl. W prawym, górnym rogu strony startowej umieszczona została stosowna aplikacja, umożliwiająca tę operację. Bilety można rezerwować z 60 dniowym wyprzedzeniem.

Przypominamy, że obecnie w muzeum trwa zimowa przerwa. tegoroczny sezon turystyczny rozpocznie się 1 kwietnia. Kto zaś chce zwiedzić muzeum bez wychodzenia z domu, może tego dokonać dzięki wirtualnemu spacerowi po pałacowych wnętrzach, który to został stworzony przez naszych redakcyjnych kolegów.

(fot. lublin112/strona internetowa muzeum)
2014-02-11 17:46:30

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7416zł -0.75%
  • GBP 5.0897zł -0.21%
  • EUR 4.5342zł -0.29%
  • CHF 4.213zł -0.38%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL