Sobota, 27 czerwca 202627/06/2026
690 680 960
690 680 960

Wyszedł na ulicę z siekierą i groził, że wszystkich pozabija. Trafił już do celi

Wziął z domu siekierę i wyszedł na ulicę. Zaczął krzyczeć, że wszystkich pozabija. Sąsiedzi zaalarmowali policję. Po chwili na miejscu było już kilka radiowozów. Agresor został zatrzymany.

21 komentarzy

  1. Weszli tak bez pozwolenia ??

  2. konrad walenroD
    Ocena: -5

    Pewnie głosował na Trzaskowskiego!!

  3. Ocena: -6

    Pewnie zdenerwowany wyborca KO…?

  4. Ocena: -14

    odstrzelić powca

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia